A trecut inca un an! by cucos catalina (1635 mesaje), la 24-12-2007 A trecut inca un an!
Replica: Iti by Mihaela Stanica (125 mesaje), la 05-01-2008 multumesc, Catalina! Mereu ai grija sa trimiti o diaporama pentru momentele speciale. Si tu esti o fiinta speciala daca ai facut o diaporama pentru Gargaritele de pe acest forum.
Replica: Da, fetelor. by stoicescu steluta (321 mesaje), la 27-01-2008 Asa este, a mai trecut un an din viata noastra. Si vor mai trece, se va scurge viata noastra picatura cu picatura, zi de zi, an de an si se va incheia la un moment dat asa cum parcurgi un goblen punct cu punct pina il inchei. Imi pare rau ca nu stiu sa postez si eu imagini, dar voi invata.
Replica: Nu-i greu, by Anca Lungoci (376 mesaje), la 27-01-2008 Steluta. Vezi ca explica Catalina, Gargarita Sefa tot in acest forum cum se face pentru introducerea imaginilor. Nu imi mai aduc aminte cum se numea topicul.
