Acum este 18 Apr 2024, 08:44

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Gandurile Emiliei
MesajScris: 28 Iul 2009, 11:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Aug 2005, 15:17
Mesaje: 27
Nume forum:1
Gandurile Emiliei by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 29-10-2008

Dragi Gargarite,
Au aparut atatea seriale, atatea modele noi, iar eu, prinsa in provocarea mea si cu treburile casei, nu reusesc sa trec pe la fiecare, incat, atunci cand reusesc sa le vad pe toate ma minunez de frumusetile voastre si de maiestria voastra.

Folosesc acest topic sa va spun ca sunt incantata de fiecare model si imi spun, - uite il fac si eu pe asta, si pe asta, si tot asa.

Va doresc sa aveti motoras la ace si mai ales sa aveti atata timp cat vreti voi, sa va puteti bucura de aceasta pasiune.

Replica: Emilia, by Pricopie Ioana (387 mesaje), la 29-10-2008


parca ai fost in gand cu mine. Imi era ciuda ca nu reusesc sa am suficient timp sa scriu fiecarei Gargarite in parte ca admir ceea ce fac, ca goblenele lor sunt toate foarte frumoase si te ung la suflet. Asa ca profit si eu de acest topic deschis de tine ca sa le felicit pe toate fetele care ne incanta cu serialele lor si sa le urez sa aiba mereu motoras la ac. Iar tie iti multumesc din suflet ca ai deschis acest topic.

Replica: Buna idee, Emilia! by Raluca Popa (883 mesaje), la 29-10-2008

Cred ca toate suntem in aceeasi situatie, in lupta cu timpul. Nici eu nu ajung sa scriu mult, insa urmaresc cu interes toate serialele. Si intotdeauna sunt incantata de ceea ce vad.

Replica: Iarasi sunt in graba si nu am by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 08-11-2008

timp sa trec pe la toate gargaritele, asa ca va doresc o duminica linistita si va trimit un zambet mare, mare, asa cum ii place Laurei.


Replica: Dragele mele, by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 28-11-2008

mi-e dor sa stau de vorba cu voi, dar zilele astea nu prea am avut timp de calculator.
Va doresc un sfarsit de saptamana superb, pupici pentru toate Andreele si Andreii si multa, multa liniste.


Replica: Pupici, Emilia, by Calinescu Ramona Nicoleta (907 mesaje), la 28-11-2008


asa este cum zici tu, se deschid topice noi mereu si eu sunt in aceeasi situatie, cateodata le iau in ordine altadata pe sarite, mereu sunt curioasa sa vad ce s-a mai discutat pe forum, sa vad care a fost mai harnicuta si cum ies tabloasele gargaritelor, sa vad cine are ceva nou de zis pentru ca multe lucruri frumoase si interesante am invatat de la voi, gargarite muncitoare.
Pupici pentru toate gargaritele si La multi ani! pentru toti Andreii si Andreele noastre dragi.
Cosulete cu flori.


Replica: Dragi Gargarite, by Adriana Nicuta (4033 mesaje), la 03-12-2008


Mi-ati adus un mare zambet pe chip. Imi place sa vad cum ati zburat prin topice. De mult nu a mai fost atata zumzet pe forum. Si ati fost atat de harnicute!

Va sarut si va imbratisez.

Replica: Sa aveti un weekend minunat by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 06-12-2008

si sa va simtiti la fel de fericiti cum m-am simtit eu cand am primit canuta surpriza cu chipul Piratului sef.

Multumesc, Rogoblen. Chiar daruiti cadouri cu suflet.



Replica: Cu scuze pentru intarziere, by Vasiliu Letitia (1481 mesaje), la 07-12-2008

iti urez Emilia, La multi ani, sanatate si numai bucurii.



Replica: Emilia, by Stefanescu Elena (2635 mesaje), la 07-12-2008


ce canita frumoasa! Abia astept sa mai prezinti un nou serial si sa zbori din topic in topic.

Replica: Multumesc Letitia, multumesc Elena. by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 07-12-2008

Si eu abia astept sa-mi gasesc timpul necesar sa incep un nou serial.


Replica: La by Ionita Victorita (559 mesaje), la 07-12-2008


ce serial sa ne asteptam? Pupici si o saptamana cu liber la goblenat.

Replica: Sper sa incep by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 07-12-2008

cat mai curand Generalii;i-am primt deja de la Rogoblen.

_________________
Emilia - Gargarita-Bunicuta-de-Pirat-Sef


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania