Acum este 24 Iun 2026, 14:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 87 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 26 Iun 2012, 12:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Feb 2011, 15:36
Mesaje: 1741
Nume forum:1
Gargarei si gargarite, va felicit pentru frumoasele rezultate obtinute la toate competitiile la care ati participat, va doresc multa sanatate sa invingeti toate obstacolele pe care le veti intalni in drumul vostru.
Pupici.

_________________
Gargarita-Punte-spre-Iubire-si-Pace


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 26 Iun 2012, 12:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ale, te felicit pentru realizarile tale si iti doresc sa fi mereu la fel de ambitioasa. Daca imi permiti iti ofer un mic sfat, invata cat poti de mult din diverse domenii, iar atunci cand gasesti adevarata pasiune urmeaza-ti visul, sa nu spui nu se poate.
Georgeta, esti o mamica devotata si fetele tale te resplatesc din plin. Te felicit pentru modul in care le sprijini si le incurajezi.

Pupici dulci.

_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 26 Iun 2012, 13:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Stiu ca acest topic este dedicat piticilor, dar vreau sa impartesesc cu voi un moment memorabil, ultima mea zi de scoala, ultima zi din viata de student.
Aceasta fotografie a fost facuta dupa ce am sustinut lucrarea de disertatie, iar pe chipul meu se citeste satisfactia, bucuria ca am obtinut o nota care reflecta munca depusa.



P.S. Sper ca ma recunoasteti. Un indiciu, sunt in centru si am bluza de culoare bej.

_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 29 Iun 2012, 23:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Georgeta, te felicit pe tine si pe fetele tale. Stiu cata munca ati depus pentru aceste rezultate.
Diyana, felicitari!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 11 Sep 2012, 18:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2010, 22:28
Mesaje: 988
Locatie: Spania
Nume forum:1
Cum maine incepem primul an de scoala, vreau sa va arat hainutele de schimb ale Arianei puse intr-o cutie cu gargarite si uniforma, adica un fel de halat pe care i-am scris numele in punct de cruce.
Sa vedem cum o sa fie maine, caci vineri cand am dus hainutele si cartile a plans ca ea nu vrea sa ramana.
Mult succes tuturor gargareilor in noul an scolar.




_________________
Gargarita-Frumusetea-Zorilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 11 Sep 2012, 23:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ria, sa fie un inceput frumos si plin de succese. Sunt sigura ca veti avea doar reusite din partea Arianei. Eu am cam pierdut sirul anilor, dar chiar a trecut asa de repede timpul si deja merge la scoala? Puteam sa jur ca inca este la gradinita.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 12 Sep 2012, 14:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2010, 22:28
Mesaje: 988
Locatie: Spania
Nume forum:1
Ralu, are 3 ani jumatatee. Nu stiu cum este la voi, dar aici se zice ca de la 3 ani merg la scoala. La scoala unde am inscris-o o sa ramana pana la liceu, cu aceasi colegi. Cred ca este la fel ca si la gradinita in primii 2 ani, un fel de grupe pregatitoare.
Multumim de urari si noi va pupam.

_________________
Gargarita-Frumusetea-Zorilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 87 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania