Acum este 25 Iun 2026, 04:36

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 14 Apr 2011, 07:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Georgeta, felicitari pentru desen, pentru minunatia de fata cat si pentru ideea cu plamanul. Va pup si va trimit o imbratisare.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 14 Apr 2011, 09:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Multumesc, Adelina.
Speram ca mesajul si implicarea verilor mai mici sa o impresioneze.

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Apr 2011, 11:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
O fantezie de-a Anei. Este a treia plansa pictata pe care profesorul Anei o ia pentru un concurs.
Imi pare rau ca nu am reusit sa le fotografiez si pe celelalte doua.


_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Apr 2011, 18:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Georgeta, este foarte frumos. Felicitari, Ana!
Anca, frumoasa si maimutica. Sa stii ca data trecuta glumeam, cand spuneam de Claudia ca se plangea pentru locul la calculator. Aceasta era replica tatei, cand eram mica, cand faceam cate una. De data asta trece, da' sa nu se mai intample. Bine, nu se intampla pana la urmatoarea.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Apr 2011, 21:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Va aduc si eu doua fotografii mai recente cu cei doi:

"Tei" (adica Matei):



Si "Scumpili" (adica Mirela):



In rest, ce sa va spun, mai au un pic si facem un an. Oare cand a trecut?

Pupici,

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Apr 2011, 21:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Vai, Oana, ce copilasi superbi ai! Fetita este de o frumusete rara. Te pup si da, timpul trece foarte repede peste noi si sa stii ca avand copii trecerea timpului se simte si mai mult pentru ca ii vezi pe ei cat de repede cresc. Te pup si ii pupacesc mult pe ei pe obrajori.

Georgeta, ai o fetita tare talentata. Este foarte important sa nu fumam, cred ca nimeni nu-si da seama cat de rau este acest viciu pana nu se lasa de el, eu ma dau exemplu in acest sens. Plus ca sunt bani cheltuiti aiurea. In general vorbind, avand copii si inca sa fumezi, mi se pare un act inconstient din parea oricarui parinte. Te imbratisez cu drag. Multe felicitari pentru fetita ta.

Ancuta, imi pare bine sa-ti revad printesa. Se vede ca ati petrecut frumos. Te pup.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 16 Apr 2011, 08:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Draga Georgeta, sa-ti traiasca.
Draga Oana, cat imi doresc si eu 5 sau 6 bibici ca ai tai!
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 16 Apr 2011, 09:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Fetelor sa va traiasca copilasi si sa va bucurati de ei. Sint scumpi foc si dragalasi.

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 17 Apr 2011, 08:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
O fotografie facuta astazi. Fetele gatite, mama fotograful.


_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 17 Apr 2011, 18:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Oana, ce mari si frumosi sunt boboceii tai. Parca acum ne scriai cu emotii ca astepti gemeni.
Geogeta, frumoase fetele. Pregatite de plimbare? Ma bucur sa le revad.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania