Acum este 25 Iun 2026, 06:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 28 Apr 2011, 22:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Adelina, indrezneata?! Nu cred ca este tocmai termenul corect, constiincioasa, determinata si prin strategii obtine ceea ce-si doreste.
In schimb ii e frica si de o furnica. Acum vreo doua seri a vazut o furnica in camera ei si nu a vrut nici in ruptul capului sa doarma singura. Asa ca iar am avut un intrus pentru o noapte. A doua zi am dezinfectat camera si asa am scapat de intrus.
Sa sti ca nu poti sa o pui in anumita categorie. Si are momente si momente, cand vorbeste ca te saturi si cand nu o auzi deloc (dar de obicei vorbeste mult).
Cand avea Claudia un pic peste doua luni, a venit o prietena pe la mine. Una, care vorbeste mult, mult. A luat-o in brate si a inceput sa vorbeasca si dupa aceea a continuat si a continuat si la un moment dat am auzit gangurele ca si cum ar fi vrut sa stea de vorba cu ea. S-a facut o liniste deplina, ne-am uitat una la alta, s-a uitat la copil si nu ne venea sa credem. Si a inceput din nou sa vorbeasca si atunci ne-am dat seama ca nu e pura intamplare ca a avut aceeasi reactie. Am probat de curiozitate si la alti copii si sa stiti ca functioneaza. Si de atunci vorbeam mereu cu ea. Acum, trebuie sa-i spun stop sa se opreasca, atat de rodnice au fost discursurile mele.
Sa stiti ca ceea ce oferim copiilor nostri, aceea ni se va intoarce.

Nico, sa sti ca si Alex e un print care va rapi multe inimi, asa ca pregateste de pe acum mamico.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Ce copii frumosi aveti, gargaritelor!
Imi prezint si eu nepotelul. Intrucat ieri a fost frumos afara, am zis sa-l scot la o plimbarica. Cum avem padurea la cativa zeci de metri de casa, nu am rezistat si acolo am plecat.




Va pup pe toate gargaritelor, dar si pe puisorii vostrii.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Deea sa iti traiasca voinicelul. Va pup pe amandoi.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Iti multumesc frumos, Adelina.
Pupici.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Dec 2004, 06:17
Mesaje: 1048
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Gargaritelor, sa va traiasca printisori si printesele si sa va bucure in viata.
Deea sa-ti traiasca nepotelul, este tare frumusel.
Va fac cunostiinta cu printesa mea, Alesia Stefania:



Cu fratiorul ei:



Cu mami:



Printisorii mei:



Va pupam dulce.

_________________
Gargarita-Ploaie-de-Maci


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Lili sa iti traiasca printesa. Este o minunatie de fata. Cred ca Ianis este foarte fericit de surioara lui.
Te pup.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Lili, ce ma bucur sa te vad alaturi de puiutii tai.
Sa-ti creasca mari si sanatosi si sa te bucuri de ei.
Va imbratisez pe toti trei din tot sufletul si mii de pupici pe manutele perlutelor tale.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Dec 2004, 06:17
Mesaje: 1048
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Adelina, multumesc din suflet. Ianis este foarte fericit si fascinat in acelasi timp. Chiar nu imi face probleme, o pupa mereu pe Alesia pe manute sau pe obrajori. Si noi te pupam.
Karmen, iti multumesc din suflet pentru gandurile tale frumoase. Sunt o mama super fericita. Am un baietel si o fetita asa cum imi doream. Si noi te imbratisam si te pupam dulce.

_________________
Gargarita-Ploaie-de-Maci


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 10:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Dragele mele, sa va traiasca si sa fie sanatoase frumusetile!

Vi-l prezint si eu pe noul membru al familiei, nepotul meu, Tudor. Alaturi este surioara lui, Rebeca, care este pasionata de trusa mea de farduri.


_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Apr 2011, 11:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Dani ai niste nepotei frumosi foc. Sa creasca mari si sanatosi si mai ales ascultatori. Draga mea, daca nu ma insel, Rebeca are ochii tai?
Si este o adevarata domnisoara daca deja o pasioneaza fardurile.
Pupici dulci pentru toti.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania