Acum este 28 Iun 2026, 10:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 126 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Ian 2011, 15:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Marilena Iamandi scrie:
Maria, Disney este acum in casa la tine pe un intreg perete. Alba ca zapada a incunant munca ta. Felicitari!

Am si eu o intrebare. Am de trimis niste bani cuiva din Belgia si nu stiu cum sa ii fac viata mai usoara. Nu se pune problema sa ii trimit in cont bancar, ca nu are. Imi poti sugera o modalitate de trimitere a banilor, unde persoana respectiva sa nu fie nevoita sa mearga nu stiu cat ca sa poata sa isi ridice banii? Locuieste in Bruxelles.
Iti multumesc dinainte pentru raspuns.
Multumesc pentru vizita si bineinteles ca sunt modalitati, altele decat banca.
Una ar fi Westen Union si intra in posesia banutilor imediat ce tu ai semnat hartia de trimitere, iar a doua varianta ar fi Atlassib-ul, dureaza o saptamana si au tarife fixe, dar care nu le mai stiu.
Te pupic si cu placere.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Ian 2011, 16:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mai 2007, 08:17
Mesaje: 119
Nume forum:1
Marie, multumesc pentru informatie. Si ea cum va face ca sa ridice banii prin Wester Union?

_________________
Marilena - Gargarita-de-Amazon


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Ian 2011, 17:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Se prezinta la un centru Western Union cu cartea de identitate, completeaza o fisa, semneaza si gata. Multa bafta si sper ca ti-am fost de ajutor.
Monica, multumesc pentru indulgenta.


_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Ian 2011, 18:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mai 2007, 08:17
Mesaje: 119
Nume forum:1
Marie, multumesc. Banuiesc ca sunt multe sucursale Western Union si nu va fi nevoie sa caute prea mult.
Te pup cu drag.

_________________
Marilena - Gargarita-de-Amazon


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 06 Apr 2011, 16:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Cu mare bucurie, va arat colectia mea in format intreg (aproape).
Ceasul imi strica toata armonia grupului, dar ii gasesc eu un alt loc cat de curand.


_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 06 Apr 2011, 16:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ce gasca frumoasa ai, Marie. Te felicit pentru aceasta poveste frumoasa.
Banuiesc ca undeva acolo este si locul pentru modelul cu toata familia.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 06 Apr 2011, 17:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Marie, pot spune ca s-a intregit familia. Felicitari!

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 06 Apr 2011, 18:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Marie, ai decorat practic acel perete cu o poveste tare frumoasa.
Felicitari pentru colectie.
Pupici.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 06 Apr 2011, 21:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dragut Raluca scrie:
Ce gasca frumoasa ai, Marie. Te felicit pentru aceasta poveste frumoasa.
Banuiesc ca undeva acolo este si locul pentru modelul cu toata familia.
Felicitari, Marie!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 07 Apr 2011, 13:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Cat de mult imi place peretele asta. Este o nebunie colorata. Pupici.

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 126 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania