|
Acum este 28 Iun 2026, 21:32
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Neagu Marcela
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 05 Aug 2011, 18:03 |
|
Membru din: 20 Noi 2009, 19:21 Mesaje: 8093 Locatie: Tulcea Nume forum:1
|
|
Wow, Onuta, ce poveste de toamna ai asternut tu acolo pe panza. Mult spor sa ai. Te imbratiseaza,
_________________ Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 08 Aug 2011, 08:46 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Gargaritelor, va multumesc penrtu vizita si cuvintele frumoase. Basmul meu stagneaza, acum prioritatatile mele sunt altele. Nu am mai lucrat nimic la el, dar sper totusi sa revin curand cu un nou episod.
Va pupa,
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Rednic Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 08 Aug 2011, 15:10 |
|
Membru din: 03 Mar 2011, 14:34 Mesaje: 3819 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Astazi am poposit din nou in acest topic si sunt incantata de ce am vazut. Onuta, chiar daca pe moment ai alte prioritati, stiu ca acest basm despre toamna nu va astepta prea mult continuarea. Speranta nu moare niciodata. Cu bine si mult spor.
_________________ Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 10 Aug 2011, 12:04 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
Nuti, multumesc. Episod 24:  Episod 25:  Cu un gand bun,
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Neacsu Alina-Mihaela
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 10 Aug 2011, 13:28 |
|
Membru din: 22 Apr 2008, 10:13 Mesaje: 2656 Locatie: Pitesti - Arges Nume forum:1
|
|
Onuta, ca de obicei, raman fara cuvinte la frumusetea acestui goblen. Mult spor in continuare!
_________________ AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 10 Aug 2011, 14:40 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Onuta, banuiesc ca esti la jumatatea goblenului si intr-un timp destul de scurt. Sa ai spor pe mai departe.
Te imbratiseaza,
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elza Ilina
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 10 Aug 2011, 15:00 |
|
Membru din: 01 Iun 2011, 15:26 Mesaje: 5624 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Onuta draga, putin cate putin, ne pregatesti pentru toamna. Imi place din ce in ce mai mult ceea ce se asterne pe panza. Spor iti doresc, astfel incat in curand sa ne poti prezenta finalul toamnei de basm.
_________________ Elza - Gargarita-Roua-Diminetii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 10 Aug 2011, 17:54 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Alina, cunosc sentimentul. Ralu, mai este inca pe atat plus un capat de 9 patratele. Deci, inca nu am ajuns la jumatate. Dar nu imi fac griji, il termin eu. Hi! Hi! Hi! Elza, mi-as dori sa termin modelul pe la mijlocul lui septembrie, caci cam pe atunci (cred) a fost "imortalizata" imaginea. Si poate chiar pe seara sa-l scot de pe rama, ca lumina din casa arata asta. Vise! Va multumesc pentru vizita si va doresc mult spor la goblenat.
Cu drag,
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 10 Aug 2011, 21:22 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Ireal de frumos acest model. Onuta, iti doresc sa il termini pana la mijlocul lui septembrie. Aripioare la ac!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Popescu Ileana Gabriela
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 11 Aug 2011, 06:44 |
|
Membru din: 27 Ian 2006, 23:13 Mesaje: 4459 Locatie: Drobeta Turnu Severin Nume forum:1
|
|
Onuta, ce frumos! Ai deja aproape gata casuta. Felicitari pentru pictura pe care o faci cu acul pe panza si mult spor in continuare. Te pup.
_________________ Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|