Acum este 28 Iun 2026, 06:42

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 25 Sep 2011, 07:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Esti pusa pe fapte mari, RamonAli, la ce modele frumoase vad ca au poposit la tine in ladita. Iti doresc mult timp, spor si sanatate sa le cosi pe fiecare in parte cu drag si sa ni le prezinti si noua in seriale.
Pupici si spor la lucru.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 25 Sep 2011, 14:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
RamonAli, ai adus primavara in ladita ta prin achizitia celor doua minunatii de modele. Sa le lucrezi cu placere.
Felicitari!
Te imbratiseaza,

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Oct 2011, 19:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Nadina, multumesc de vizita.
Mult spor si tie.
Te pup.

Ralu, am vazut ca ai achizitionat si tu cele doua modele.
Mult spor, draga mea. Poate le coasem impreuna in serial.
Te imbratisez.

Lena, daca as putea sa cos cu aceeasi viteza cu care apar modele noi, as fi foarte fericita.
Multumesc pentru cuvintele tale de suflet.
Te pup.

Eli, sunt innebunita dupa flori si peisaje, asa ca nu puteau lipsi din ladita mea cele doua superbe modele.
Multumesc de vizita.
Pupici.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Oct 2011, 19:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Astazi in ladita mea a sosit Nopti albe:



Am achizitionat modelul la insistentele lui Robi, fiul meu ce mare, care il doreste tablou in camera lui.
Sper sa-l incep in curand, ca sa nu-l dezamagesc.

Am mai achizitionat si doua ace placate cu aur, pe care le recomand tuturor.
Bineinteles ca cei de la TTT nu au uitat sa-mi trimita o surata in ajutor si un semn de carte.
Multumesc TTT.


_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Oct 2011, 19:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
RamonAly, acesta este si visul baiatului meu.
Sper sa il prezinti in serial, sa vad si eu cum va iesi.
Cu o calda imbratisare,

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Oct 2011, 19:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Surioara scumpa, se pare ca am aceleasi visuri ca cele ale fiului tau. Este un model care imi place foarte mult si sper ca intr-o zi sa ajunga si in ladita mea si sa il cos (dar cred ca va mai avea de asteptat pentru ca acum starea financiara nu imi permite).
Te pup si te astept cu el in serial.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Oct 2011, 20:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
RamonAli, un model tare frumos, in ton cu vremea de afara.
Mult spor iti doresc si sa il duci repede, repede la colectie.
Te pup.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 17 Oct 2011, 20:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Este un model care m-a fascinat de la prima vedere.
Sint convinsa ca-l vei coase cu mare drag.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 18 Oct 2011, 10:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Multumesc draga RamonAli pentru pont. Spor la treaba!
Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 20 Oct 2011, 18:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
RamonAli, ma alatur si eu gargaritelor ce iubesc acest model si te felicit ca l-ai achizitionat. De asemene, felicitari fiului tau pentru alegerea facuta.
Cu drag iti spun ca il am deja la colectie. L-am lucrat intr-o iarna, acum cativa ani, cand timpul pentru aceasta pasiune il aveam din plin. Parca ma si vad, asezata pe fotoliu langa soba, cu picioarele in rola. Ce vremuri...
Sper din suflet sa-l aduci in serial cat mai repede, mi-e foarte dor de acele Nopti albe.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania