Acum este 22 Iun 2026, 08:49

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 21 Dec 2009, 16:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Pot spune fericita ca am mai lucrat la goblen si ca ma bucur din plin de vacanta.
In curand sper sa termin Gheisa si sa o inramez.

In acelasi timp am realizat ca nu imi place ca fac episoade pentru competitii, nu imi place sa iau parte la competitii, ci imi place sa lucrez incet, incet, sa ascult colinde si sa ma bucur de caldura in timp ce o fac. Este si mai relaxant daca fac asa. Doar nu am graba, nu?

Va urez sarbatori fericite si calduroase, fetelor!


_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 21 Dec 2009, 19:35 
Neconectat

Membru din: 21 Aug 2005, 16:57
Mesaje: 52
Nume forum:1
Cristina, imi place goblenul tau. Este foarte frumos si inedit. Chiar si asa, cu o singura culoare, este spectaculos.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 22 Dec 2009, 08:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
E tare delicata gheisa ta Cristinica. Sa ai mult spor si sa o termini.
E bine ca fiecare sa lucreze in ritmul lui indiferent daca participa la un concurs sau nu. Asa lucrul iese cel mai bine. Eu sper sa te mai vedem si cu alte seriale. Pupici.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 22 Dec 2009, 10:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Feb 2009, 01:36
Mesaje: 259
Nume forum:1
Imi place sa lucrez incet, incet, sa ascult colinde si sa ma bucur de caldura
Cristinica, esti tare inteleapta. Pentru tine:


_________________
Tudora - Nimeni nu stie cat imi iubesc prietenii, decat sufletul meu care este mut.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 23 Dec 2009, 13:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Cristinica, ai o gheisa foarte frumusica.

Sarbatori fericite!

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 25 Dec 2009, 13:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Multumesc frumos fetelor si sa aveti si voi un Craciun Fericit!!

Cat despre episoade, cred ca acesta va fi ultimul. Am terminat aseara micuta mea Gheisa, si ma voi apuca acum de Florala Marina!!

Rodica, iti multumesc din inima pentru link si pentru cele spuse. Melodia aceasta, a lui Fuego o ascult de multe ori de-a lungul anului, chiar daca nu este Craciun sau zapada si este una dintre favoritele mele.


_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 26 Dec 2009, 09:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari pentru delicata Gheisa!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 26 Dec 2009, 10:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Astept sa o vad inramata. Felicitari!

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 26 Dec 2009, 11:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Multumesc frumos!

Voi inrama si Dragoste Impartasita.
Merg cu amandoua la inramat saptamana viitoare.

_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 26 Dec 2009, 12:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
La multi ani! Felicitari pentru Gheisa. Sincer, pe mine nu ma tenteaza goblenul intr-o singura culoare, dar, acum ca l-am vazut lucrat, s-ar putea sa ma mai gandesc.
Felicitari, este superba!

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania