Acum este 25 Iun 2026, 05:55

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 20:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Bela, colectia ta cuprinde o multime de modele ce-mi sunt tare dragi.
Felicitari si la cat mai multe modele.
Te pup.


_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 04 Ian 2012, 22:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Frumoasa colectie ai, Bela. Imi place tare mult inramarea la Vestala. Felicitari!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 03:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
david elena scrie:
Ai o colectie minunata. Felicitari!
Imi place tare mult cum ai inramat macii.
Multumesc, este cadoul catre mama mea.
Spor la lucru!

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 03:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Cotoranu Nicoleta scrie:
Frumoasa colectie ai, Bela. Imi place tare mult inramarea la Vestala. Felicitari!
Multumesc pentru cuvintele frumoase, Nico.
Sotul meu a inramat acest goblen. Cred ca are mai mult talent la inramat decat mine.
Pupici.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 03:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Neagu Marcela scrie:
Bela, colectia ta cuprinde o multime de modele ce-mi sunt tare dragi.
Felicitari si la cat mai multe modele.
Te pup.
Multumesc, Eli.
Am momentan 44 de goblenuri in colectie, dar nu le pot posta pe toate.

Spor la lucru!

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 03:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Perhinschi Anca scrie:
Bela, este pentru prima data cand poposesc printre comorile tale si tot ceea ce am vazut mi-a incantat privirile, dar mai interesant sunt cele doua modele de prin '97-'98 de care, pana in momentul de fata, nici nu stiam ca existau.
Foarte interesante cele doua versiuni, dar si modelele pe care le ai in colectie.
Felicitari!
Multumesc, Anca, pentru cuvintele frumoase.
Si pentru mine goblenurile sunt o incantare si cum prind seara putin timp liber, mai cos cate ceva.
Te mai astept sa vizitezi colectia mea, mai ales ca mai am de postat cateva.
Numai bine.



Bela, nu este necesar sa selectezi si sa dai culoare pentru ceea ce scrii (textul). Culoarea pentru scrisul standard apare automat.
Numele forumistelor se afla sub avatarul acestora.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 03:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Buna dimineata,
Va mai atasez 3 goblenuri din colectie:


Cos cu pisicute - versiunea din 1996.



Tom



Tina



Va urez spor la lucru.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 13:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Sep 2010, 23:31
Mesaje: 481
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bela, ai o colectie minunata.
Peisajele tale imi plac la nebunie.
Te pup si iti urez spor la cusut si la cat mai multe goblenuri la colectie.

_________________
Tinuta - Gargarita-Micuta-Lebada-cu-Aripi-de-Mir


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 13:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Bela, ai o colectie foarte mare si foarte frumoasa.
La cat mai multe modele.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 05 Ian 2012, 21:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Bela, nu este necesar sa selectezi si sa dai culoare pentru ceea ce scrii (textul). Culoarea pentru scrisul standard apare automat.
Numele forumistelor se afla sub avatarul acestora.


Monica,
Multumesc frumos. Am zis sa fiu sigura, ca nu scriu cu alte culori. Oricum, dau previzualizeaza inainte de orice postare, doar asa, de siguranta.

Multumesc pentru intelegerea, rabdarea si calmul de care dai dovada.

Numai bine.


_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania