Acum este 24 Iun 2026, 20:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 04 Ian 2010, 10:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Iun 2006, 14:04
Mesaje: 352
Nume forum:1
Pai, sa masuram botul!


_________________
Marian - Gargarelul-Rasfatzat


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 05 Ian 2010, 11:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Feb 2007, 20:48
Mesaje: 142
Nume forum:1
Am citit undeva ca nesimtirea si universul sunt infinite, dar universul nu-i sigur ca este infinit.

_________________
Felicia - Cu cat ne iubim mai mult prietenii, cu atat ii vom flata mai puţin.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 14 Ian 2010, 17:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1218
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Mariane, imaginea spune cat o mie de cuvinte.

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 14 Ian 2010, 20:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iul 2007, 17:00
Mesaje: 1075
Nume forum:1
Cornelia, de acord.
Marian, ai marcat. Letitia are dreptate.
Pupici dulci.

_________________
Ramona - Gargarita-cu-Suflet-de-Poet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 14 Ian 2010, 22:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Salutare, dragele mele Gargarite.
Am vazut titlul discutiei, am citit toate mesajele de la "'Nesimtire"' si am ramas perplexa. Cina v-a suparat? Exista cineva pe forum care sa-si permita badaranii? Chiar am ramas tablou cand am citit replicile.
Va doresc din suflet un sfarsit de saptamana cat mai frumos.

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 14 Ian 2010, 22:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Dina, am avut un intrus. Dar baietii nostri au stiut cum sa-l puna la punct si a zburat departe de gradina noastra.
Sper ca nici nu se va mai intoarce.

Ninsoare de pupici

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 14 Ian 2010, 22:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Interesant. Multumim baietilor si sper ca forumul acesta sa fie ferit de certuri si sa fie caracterizat de armonie.

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 16 Ian 2010, 22:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1218
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Eu nu cred ca a fost un intrus ci un om care in felul lui iubeste modelele acestei firme, dar are un mod mai incisiv de a spune ceea ce nu-i convine. Nu mi se pare corect sa alungi pe cineva din gradina ta, iar tu sa zbori nestingherita in gradina lui.

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 16 Ian 2010, 22:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Leti, sa nu te superi pe mine, dar mie numai incisiv nu mi s-a parut modul in care a reactionat si la modul in care au vorbit baietii cu el si in felul in care i-a raspuns Monicai. Mie mi s-a parut badaranie nicidecum incisivitate. Dar asta este parerea mea. Cred ca, daca iubea modelele firmei si ar fi vrut sa ni se alature cu adevarat, nu ar fi avut o astfel de atitudine.

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea
MesajScris: 16 Ian 2010, 23:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1218
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Daca ne recitim postarile vom ajunge la concluzia ca fiecare dintre noi avem momente de nesimtire fie ca recunoastem sau nu.
Mie mi-a placut aceasta gradina a gargaritelor pentru ca nu existau conditionari, fiecare a adus ceva din sufletul sau si l-a spus asa cum s-a priceput. In functie de felul cum l-au perceput celelalte gargarite, a primit un nume. Unele gargarite chiar daca sunt de mult pe forum nu au, dar nu inseamna ca le iubim mai putin. Nu am dat pe nimeni afara, cel putin din cate stiu eu, dar au fost care au plecat din cauza, nu a celor noi veniti, ci a cuvintelor aruncate fara discernamant.

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania