|
Acum este 27 Iun 2026, 18:49
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Ivan Ioana Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 16 Aug 2012, 07:38 |
|
Membru din: 08 Aug 2011, 10:29 Mesaje: 8970 Nume forum:1
|
|
Rodi, fondul ikebanelor pe mine ma omoara. Mult spor si rabdare sa ai. Te pup.
_________________ Gargarita-Cercetasa-de-Visuri Gargarita Anului 2013
|
|
| Sus |
|
 |
|
MirelaMelinte
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 16 Aug 2012, 08:07 |
|
Membru din: 13 Mar 2011, 15:46 Mesaje: 8865 Locatie: Cluj-Napoca Nume forum:1
|
|
Ikebanele sunt in acest moment pe locul 1, 2 si 3 in lista preferintelor. Pana cand o sa le vina randul (sper sa fie foarte curand), admir la tine serialele cu cele pe care le-ai lucrat si sunt in lucru. Iti doresc spor la cusut, multa rabdare la fond, timp liber din belsug si ochisori odihniti. Te imbratisez cu drag.
_________________ Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov Gargarita anului 2014 Gargarita anului 2015 Gargarita anului 2016 Gargarita anului 2017 Gargarita anului 2018 Gargarita anului 2020
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 16 Aug 2012, 17:29 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Aripioare la ac, Rodi!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ion Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 16 Aug 2012, 17:58 |
|
Membru din: 30 Mai 2012, 23:07 Mesaje: 7197 Nume forum:1
|
|
Rodi, ikebana ta apare foarte gingas pe panza.
Spor in continuare.
_________________ Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires
|
|
| Sus |
|
 |
|
Rednic Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 18 Aug 2012, 11:38 |
|
Membru din: 03 Mar 2011, 14:34 Mesaje: 3819 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Vad ca acum ne-ai adus un buchet de levantica. Oare mai urmeaza si alte flori? Mult spor!
_________________ Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Cristina Cristescu
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 19 Aug 2012, 17:38 |
|
Membru din: 07 Sep 2005, 16:24 Mesaje: 1767 Nume forum:1
|
|
Parfumul de levantica a ajuns pina la mine, Rodi. Spor la cusut in continuare.
_________________ Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Popescu Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 31 Aug 2012, 23:17 |
|
Membru din: 17 Feb 2011, 21:35 Mesaje: 5718 Nume forum:1
|
|
Nadina, imi plac mult aceste modele si sunt terapeutice pentru mine. Cu fondul este mai greu, dar le imbin. Irela, sunt si preferatele mele aceste modele. Chiar daca lucrez cam cu viteza intai, te astept cu placere de fiecare data. Nico, Rodic, va multumesc frumos. Nuti, am mai lucrat o floricica de camp. Ti-o dedic cu placere. Nu ti-o pot arata pentru ca nu pot prelucra fotografia. Tina, ma bucur ca te-am parfumat virtual. Dragele mele gargarite, va multumesc din suflet pentru vizita si pentru incurajari. Nu va pot oferi episodul 3 pentru ca nu stiu de ce nu mai pot prelucra fotografiile facute cu aparatul meu. Va imbratisez cu mult drag.
_________________ Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii
|
|
| Sus |
|
 |
|
ganea alina
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 31 Aug 2012, 23:38 |
|
Membru din: 13 Feb 2010, 11:56 Mesaje: 4546 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Sa stii ca si eu le ador si am in ladita cateva ce isi asteapta randul. Mirosul de levantica il simt pana aici. Iti doresc mult spor, Rodi.
_________________ Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pasol Madalina
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 01 Sep 2012, 14:39 |
|
Membru din: 24 Dec 2004, 22:29 Mesaje: 2863 Nume forum:1
|
|
Spor la lucru Rodi. Abia asatept sa vad si celelalte flori. Te pup.
_________________ Gargarita-Perla-Zambind-Soarelui
|
|
| Sus |
|
 |
|
Guraliuc Mihaela
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebane - goblene lucrate de Rodi Scris: 01 Sep 2012, 20:01 |
|
Membru din: 17 Apr 2012, 19:49 Mesaje: 1752 Locatie: Botosani Nume forum:1
|
|
Florile de levantica se contureaza foarte frumos pe acest fond. Inca un pic si finalizezi. Mult spor in continuare iti doresc.
_________________ Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|