|
Acum este 27 Iun 2026, 18:37
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Simona Ioana Birta
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 24 Feb 2013, 14:33 |
|
Membru din: 26 Mai 2005, 09:28 Mesaje: 3390 Locatie: bihor Nume forum:1
|
|
Ai cusut foarte mult, Mariuca. Se vede frumos ce ai asternut pe panza pana acum. Spor!
_________________ Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elena Jitca
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 24 Feb 2013, 16:56 |
|
Membru din: 17 Aug 2012, 19:05 Mesaje: 5455 Nume forum:1
|
|
Felicitari,Mariuca! Ai gasit acusorul fermecat, nu-i asa? Ceea ce ai asternut pe panza pana acum este foarte frumos. Te astept cu urmarorul episod. Pup cu drag.
_________________ Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara
|
|
| Sus |
|
 |
|
Neagu Marcela
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 24 Feb 2013, 18:58 |
|
Membru din: 20 Noi 2009, 19:21 Mesaje: 8093 Locatie: Tulcea Nume forum:1
|
|
Mariuca, parca ai folosi un penel nu acul. Foarte frumos este episodul. Mult spor in continuare. Cu drag,
_________________ Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ion Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 25 Feb 2013, 01:08 |
|
Membru din: 30 Mai 2012, 23:07 Mesaje: 7197 Nume forum:1
|
|
Foarte frumoase episoadele postate.
Aripioare la ac!
_________________ Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires
|
|
| Sus |
|
 |
|
Valceleanu Maria
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 27 Feb 2013, 10:58 |
|
Membru din: 12 Iun 2009, 01:54 Mesaje: 489 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
Moara din padure - episodul 3.  Va pup.
_________________ Mariuca - Gargarita-Dimineti-de August
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 27 Feb 2013, 11:47 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Sunt tare curioasa cum va veni la final, Mariuca, avand in vedere ca ai schimbat atele. Pana acum imi place ceea ce vad si iti doresc spor la cusut.
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
Popa. Mariana.
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 27 Feb 2013, 17:45 |
|
Membru din: 09 Mai 2012, 13:50 Mesaje: 283 Nume forum:1
|
|
Tinand cont ca atele nu sunt cele originale, pana acum le imbini foarte frumos. Eu nu stiu daca as avea curaj sa incep un goblen fara atele lui originale, de aceea te admir foarte mult. Mult spor in continuare! Iti marturisesc ca de-abia astept sa vad finalul.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elena Jitca
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 28 Feb 2013, 00:05 |
|
Membru din: 17 Aug 2012, 19:05 Mesaje: 5455 Nume forum:1
|
|
Se vede tare frumos ce ai asternut pe panza pana acum. Te astept cu urmatorul episod. Pup cu drag.
_________________ Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ivan Ioana Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 01 Mar 2013, 00:45 |
|
Membru din: 08 Aug 2011, 10:29 Mesaje: 8970 Nume forum:1
|
|
Mariuca, imi place cum ai combinat culorile. Acelasi spor si in continuare. Te pup.
_________________ Gargarita-Cercetasa-de-Visuri Gargarita Anului 2013
|
|
| Sus |
|
 |
|
Cretu Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Moara din padure - goblen lucrat de Mariuca Scris: 02 Mar 2013, 00:24 |
|
Membru din: 09 Noi 2012, 10:27 Mesaje: 150 Locatie: Calarasi Nume forum:1
|
|
Spor la lucru!
_________________ Dintre toate lucrurile intelepte prin care-ti poti face viata fericita, cel mai bun este sa ai un prieten.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|
