Acum este 22 Iun 2026, 07:44

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 314  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Feb 2010, 17:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Iul 2005, 23:12
Mesaje: 377
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Admin, l-am auzit termenul prin casa dar sincer, imi este teama sa-i mai intreb ceva legat de subiectul internet.
Acum inteleg ce inseamna si in cazul meu, provider este sotul meu. Eu sunt legata de la el.
La mine sunt 10,0 Mbps iar la el 100,0 Mbps.
Pe sot nu pot sa-l schim, nici la propriu, nici la figurat.

_________________
Minerva - Gargarita-Venetianca


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Feb 2010, 17:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Iul 2005, 23:12
Mesaje: 377
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Imaginea cu Gargarite? Daca te referi la revelion_2010, este prima imagine din prima pagina al acestui topic, Cafeneua Gargaritelor.

Multumesc, Minerva. Pornesc la... postare.

_________________
Minerva - Gargarita-Venetianca


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor
MesajScris: 07 Feb 2010, 17:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2008, 21:18
Mesaje: 1171
Nume forum:1
Maria, bine ai revenit in 2010! Ce mai faci? Nu ai avut internet? Ce mai lucrezi?
Nico, iar ai disparut? Ce face pustiul tau?
Minerva, pup de la mine, dar nu si pentru internetul tau.

_________________
Jeni - Gargarita dintre Astre


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor
MesajScris: 07 Feb 2010, 18:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Jeni, da, am ramas fara internet, iar de goblenat nu prea am facut nimic.
Bine v-am regasit, v-am dus lipsa.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Feb 2010, 18:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2008, 21:18
Mesaje: 1171
Nume forum:1
Bine v-am regasit, v-am dus lipsa.
Si eu!

_________________
Jeni - Gargarita dintre Astre


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Feb 2010, 18:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Ma bucur sa te vad printre noi, Maria.
Si eu care credeam ca ne pregatesti surpriza la Sissi!

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Feb 2010, 18:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Iul 2005, 23:12
Mesaje: 377
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Admin, eu trebuie sa-ti multumesc!
Jeni, un pupic pleaca spre tine si spre tine, Maria!
Eu am trecut la un vin oltenesc. Avem musfiri! Ei sunt din Brasov dar au venit prin Caracal caci de... sunt olteni!
Asa, deci, o seara placuta va doresc.

_________________
Minerva - Gargarita-Venetianca


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 08 Feb 2010, 09:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2006, 21:22
Mesaje: 578
Nume forum:1
Fetelor, este frig? Mie, nu!



Sa aveti o saptamana minunata!

_________________
Cristinas - Gargarita-Zuza-Zambetul-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 08 Feb 2010, 10:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Buna dimineata si bine v-am regasit dragele mele.
Patruleasa Jeni scrie:
Nico, iar ai disparut? Ce face pustiul tau?
Nu am disparut Jeni, doar ca a fost o perioada destul de aglomerata pentru mine, dar foarte fericita. Am sa va povestesc despre ce mi s-a intamplat intr-un topic separat si sper sa va bucurati pentru mine. Nazdravanul cred ca este bine dupa cat este de activ. Maine la control voi stii mai multe.

Tare mi-a fost dor de voi si acum incerc sa recuperez si sa aflu noutatile. Prima data, am intrat la cafenea si ma bucur sa gasesc doar vesti bune. De acum programul meu revine relativ la normal si sper sa fiu alaturi de voi in fiecare zi. Va pup pe toate cu drag.

P.S. Monica, sper sa nu fac prea multe greseli si sa nu te fac sa corectezi prea mult dupa mine.

Nota Admin: La ce scrii tu, Nico, nu ma uit niciodata. Stiu, din experienta de atatia ani, ca tu nu faci nici macar o greseala.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 08 Feb 2010, 10:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2008, 07:35
Mesaje: 128
Nume forum:1
Ce ma bucur ca te vad, Nico!

_________________
Fanica - Cel mai bun serviciu pe care ti-l face un prieten este sa-ti fie alaturi atunci
cand gresesti.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 314  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania