Acum este 22 Iun 2026, 03:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 314  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 12 Feb 2010, 19:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2006, 21:22
Mesaje: 578
Nume forum:1
Hei, ce faceti? Dormiti?

Va salut tot eu.



Pupici.

_________________
Cristinas - Gargarita-Zuza-Zambetul-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 12 Feb 2010, 19:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Mai 2006, 17:00
Mesaje: 1435
Nume forum:1
Doamne! Ce ochi cercetatatori ai, Cristina! Mi s-au intins buzele pana la urechi.

Eu v-am adus ceiutul de seara.


_________________
Adnana - Gargarita-Mereu-Primavara

Nu ma jeli,
nu sunt un mit,
sunt doar un inger fericit.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 00:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Buna seara.
Dupa mai bine de 18 ore de calatorie am ajuns cu bine acasa.
Drumul mai greu a fost de la Bucuresti, la Piatra Neamt. Nameti, ce cu adevarat m-au impresionat, cat de mari erau, ce se derulau dea lungul soselelor. Ceata densa, de nu putei vedea decat la doi metri, ne-a insotit, aproape pe tot parcursul calatoriei.
Primul popas l-am facut la mama. Am revazut-o dupa aproape cinci luni.
Va spun noapte buna, ma duc sa ma culc, sunt franta.
Ne intalnim, dimineata la o cafea.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 07:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ce de vesti in cafenea! Felicitari viitoarelor mamici si sarcina fara peripetii.
Acum ca Lenus a reaparut, eu o astept si pe Nikol cu vesti despre ea, ca nu a mai poposit de mult in Gradina.
Clementina, ma bucur ca ai ajuns cu bine acasa. La ce vreme este in mica noastra tarisoara, un drum mai lung provoaca emotii.
Si cum am terminat cu stresiunea, va invit la o cafea la ibric.
Pupici

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 09:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Buna dimineata!
La noi s-a dus zapada.Toata noapte a plouat, iar acum bate vatul de nu-ti vine sa iesi din casa.
Va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut.



Si o floare pentru toate (toti) indragostitele (indragostitii).


_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 10:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2008, 22:25
Mesaje: 37
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ce urat este afara! Acum, merge, numai bine, un ceai fierbinte.

_________________
Gargarita-Nouras


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 10:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Buna dimineata!
Onuta, ma bucur ca e gata stresiunea. De acum sper sa fii mai des in compania noastra. Imi era dor de tine.
Cleme, ce bine ca ai ajuns cu bine acasa. O fericire sa fii alaturi de cei dragi.
Adina, eu vin cu un ceai aromat, poate mai uitam de frigul de afara.


_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 11:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Buna dimineata, gargarite,

Clementina, bine ai ajuns acasa!
Onuta, chiar imi era dor de tine. Bine ca s-a terminat si sesiunea aceasta.
Nico, ce bun este ceiutul de la tine. Merge numai bine.

Va doresc, in ciuda vremii de afara, o zi frumoasa in suflet.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 13 Feb 2010, 15:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2008, 22:10
Mesaje: 199
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Buna ziua!
Avand in vedere ca savurarea cafelei a avut loc dimineata, eu va invit la un ceiut cu ghimbir si scortisoara,miere si lamaie, cred ca o sa va prinda tare bine.
Aici la Constanta este tare frumos, soare, adiere de vant, cred ca sunt si 10 grade Celsius, o zi de primavara, dupa parerea mea.

Onuta, ma bucur ca ai reusit sa scapi de sesiune, eu mai am de dat o restanta (rusinica) si scap de tot.
Clementina, ma bucur ca ai ajuns cu bine acasa.



Va pupic dulcic!
Un sfarsit de saptamana cat mai placutva doresc

_________________
Gabriela - Gargarita-Pastel-de-Toamna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 314  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania