Acum este 27 Iun 2026, 10:06

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 37 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 18:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Ca model de rama imi place nr. 32, dar as mai lucra putin la culoare, insa si 28, dupa parerea mea, i-ar sta bine.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 19:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Apr 2005, 17:40
Mesaje: 116
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Foarte frumos modelul. Felicitari creatoarei.
Varianta nr. 2 este preferata mea.

_________________
Rodimar - Gargarita-Dragoste-de-Toamna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 19:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Eu zic 1. Merge si 2. La 3 nu se potriveste fundalul cu spatele nisei.
Ale s-a jucat putin cu ele:






_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Ultima oara modificat de Milos Cosmina Elena pe 03 Mar 2010, 19:42, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 19:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Varianta a doua.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 19:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Sau:

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 20:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
Pentru ca ni s-a cerut parerea referitor la fundal, dar avand in minte si cum va aparea inramat, eu votez pentru fundal 2. Este gingas.

Cosmina, felicitari Alexandrei pentru performanta de a ne face simulari la inramare. Pup eu manutele ei, pricepute.

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 21:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Noi 2009, 22:40
Mesaje: 109
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Varianta nr.1

_________________
Oriunde te-ai afla, prietenii tai sunt lumea ta.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 21:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Aug 2005, 00:01
Mesaje: 54
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Varianta 1. Faptul ca fondul este mai inchis parca ies mai bine in evidenta culorile vii ale florilor, mie asa mi se pare.

_________________
Nu putem trai fara prietenie, dupa cum nu putem trai fara apa si foc.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fundalul ideal
MesajScris: 03 Mar 2010, 22:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2005, 03:41
Mesaje: 188
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Foarte frumoase.
Preferatul meu este 2.

_________________
Nimic nu este mai bun pentru a reusi decat rasul si dragostea prietenilor.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 37 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania