Acum este 25 Iun 2026, 09:19

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 30 Iun 2014, 14:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Felicitari, draga Salcia, pentru creatie!
Felicitari, draga Oksanna, pentru inspiratie! Sunt convinsa ca o sa ne rasfeti in curand cu un frumos serial.
Numai bine si spor la lucru tuturor!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 30 Iun 2014, 15:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari, Oksanna!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 30 Iun 2014, 16:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Felicitari pentru finut, Oksanna!

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 30 Iun 2014, 18:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2014, 09:53
Mesaje: 1001
Nume forum:1
Felicitari Oksanna!

_________________
Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 30 Iun 2014, 19:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Oksanna, felicitari pentru finut!

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 30 Iun 2014, 22:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Va multumesc frumos.
Este un cadou minunat pentru mine si mai ales ca este primul meu finut. O sa fie o lucrare de suflet.
Sa va povestesc istorioara care nu demult s-a intamplat. Vero, mi-a scris un mesaj in care ma felicita, iar eu am inceput sa ii explic o intreaga poveste. Nu am inteles de la inceput ca despre finut era vorba, caci nu am reusit sa intru astazi pe forum. Si de fapt astazi este ziua mea de nastere in acte, ca in realitate eu sunt nascuta pe 30 iulie.
Coincidenta sau nu, dar primul meu finut l-am primit exact in aceasta zi.
Sunt niste emotii unice si sunt extrem de fericita.
Va multumesc inca o data intregii echipe ca ati ales un titlu propus de mine.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 01 Iul 2014, 08:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2014, 10:19
Mesaje: 1233
Locatie: Republica Moldova
Nume forum:1
Draga Oksanna felicitarile mele pentru primul si minunatul tau finut.
Sa-l lucrezi cu drag!

_________________
Gargarita-Cascada-Iubirii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 01 Iul 2014, 08:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Felicitari, Oksanna! Ai un finut minunat pe care astept cu nerabdare sa il vad in serial.

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 01 Iul 2014, 08:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Stai ca nu inteleg bine cum e.
Mamica ta te-a nascut la sfarsit de iulie. Iar taticul, bucuros fiind a declarat ca printesa s-a nascut cu o luna mai devreme.
Nu cred ca m-am gandit bine.
Mai aproape de realitate este faptul ca vina o poarta doamna neatenta de la Primaria din localitatea unde te-ai nascut.
Indiferent care este adevarul, chiar daca doar actele spun asta, eu iti doresc din tot sufletul la multi ani.
Si o sa iti mai spun inca odata la multi ani peste o luna.
Stii ceva? Si eu vreau doua zile de nastere intr-un an!
Te felicit inca odata pentru finut si iti doresc sa il cosi cu placere.
Te imbratisez cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Peisaj
MesajScris: 01 Iul 2014, 10:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Va multumesc frumos.
Irela, cam asa s-a intamplat cu ziua mea de nastere. Totusi sarbatoresc o data doar ca sunt felicitata de 2 ori pe an.
Daca vrei si tu asa poti sa iti faci, nu cred ca este o problema. Hi, hi, hi!

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania