Acum este 26 Iun 2026, 13:08

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 313  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 

Cine sa modereze in continuare concursul de la 1 iulie 2025?
Chestionarul s-a inchis pe data de 29 Iun 2025, 18:21
Alinus 67%  67%  [ 6 ]
IuliiaB 33%  33%  [ 3 ]
Voturi totale : 9
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 29 Sep 2014, 18:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Dragi gargarite, cum tocmai s-a incheiat "sezonul" concediilor as sugera un concurs de fotografie cu tema: Locuri de vizitat din Romania.

Cu drag,

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 30 Sep 2014, 07:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Eu as fi adepta unui concurs cu tema toamnei, exact ca si Oksanna.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 30 Sep 2014, 09:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Dragi gargarite si pe mine m-ar incanta un concurs de fotografii cu toamna.

Nu uitati sa votati in chestionarul pentru concursul de goblen.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 30 Sep 2014, 13:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7629
Nume forum:1
Dragi gargarite, mie mi se par atractive toate temele propuse pana acum de Abriela, Oksanna si Rodic: "Traditii", "Toamna" si "Locuri de vizitat din Romania".
Toate sunt idei formidabile. Le putem incerca pe rand, ce ziceti?
Putem veni cu fotografii si chiar cu lucrari creative pentru primele doua teme: Traditii si Toamna.
Ma bucur ca vor fi lucruri asa de interesante de urmarit pe forum in curand. Felicitari pentru initiative, gargaritelor!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 01 Oct 2014, 00:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Dragi gargarite va multumesc pentru urari. Sper ca m-am ridicat la nivelul asteptarilor voastre in rolul de moderator. Stiu ca am avut si ezitari si greseli si pentru asta imi cer scuze si va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine, m-ati indrumat si sustinut. A fost o experienta interesanta si cum sunt mai mult o Gargarita de iarna, acesta a fost un motiv in plus sa pot zbura mai des alaturi de voi prin Gradina, desi programul meu a fost destul de incarcat in ultimele doua luni. Uneori mi-a fost destul de greu sa ma impart intre viata reala si Gradina, dar ma bucur din suflet ca am reusit sa duc la bun sfarsit acest rol.
Va imbratisez cu drag si va doresc numai bine.

Draga Nico, iti predau stafeta la Concursul de goblen.
Felicitari si multa bafta!
Te imbratiseaza,

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 01 Oct 2014, 08:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2012, 10:08
Mesaje: 3772
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Felicitari Dalina!
Nico iti urez multa bafta.

Cu drag,

_________________
Adria - Gargarita-Gherbera-de-Cristal


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 01 Oct 2014, 10:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7629
Nume forum:1
Draga Dalina, te felicit inca o data pentru indeplinirea cu succes a rolului de moderator. Intr-adevar nu a fost o moderare usoara, dar din greseli se invata, ai sesizat aspectele mai putin clare din regulament, pe care le-ai clarificat, deci totul este bine cand se termina cu bine. Iti doresc multa putere de munca pentru a face fata cu brio programului incarcat pe care il ai si speram sa te vedem cat mai des in gradina in perioada mai linistita, de iarna. Iti admir mult veselia si optimismul debordant si chiar as vrea sa mai fii moderatoarea noastra in lunile lungi si friguroase de iarna.
Draga Nico, iti urez si eu moderare usoara, fara incidente si sunt convinsa ca te vei descurca bine, fiind o gargarita cu multa experienta.
Numai bine si o zi minunata tuturor!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 04 Oct 2014, 23:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dalina, felicitari pentru moderare!
Dragi Gargarite, va multumesc pentru votul de incredere.
Leana, sunt de acord cu tine. Ar trebui incercate toate cele trei teme.
As incepe cu Locuri de vizitat din Romania si nu numai, avand in vedere ca vacanta abia s-a incheiat. Fiind un concurs de fotografii, inca am fi in grafic.
As continua cu Toamna cu tot ceea ce inseamna ea: peisaje de vis, decoratiuni, bunatati din camara.
Si as incheia anul cu Traditii de Craciun.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 05 Oct 2014, 10:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Nico, eu m-am gandit la un concurs pentru acum, dar tu ai facut un program pana la sfarsitul anului. Este o idee interesanta.
Dar cine propune regulile?

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 05 Oct 2014, 19:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Oksanna, mi-am exprimat opinia in functie de propunerile Gargaritelor. Mi se par interesante toate trei si le putem realiza pe rand. De obicei, pentru concursul lunar regulamentul este intocmit de Gargarita care face propunerea. Daca ea nu este disponibila, altcineva preia initiativa.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 313  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania