Acum este 27 Iun 2026, 10:02

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cri - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 12 Mar 2010, 16:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Bine ai venit, Cri!

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cri - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 12 Mar 2010, 16:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Bun venit, Cri, in gradina noastra!



Ninsoare de pupici

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cri - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 14 Mar 2010, 00:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Ian 2010, 00:21
Mesaje: 70
Locatie: constanta
Nume forum:1
Va multumesc ca m-ati primit cu multa caldura si afectiune alaturi de voi dragi gargarite. Pot spune ca mi-a luat ceva timp pana sa imi fac cont, dar acum iata ca zbor impreuna cu voi. Sint la inceput pe acest forum, dar nu si o incepatoare in arta goblenului. O sa-mi faca placere sa pot shimba impresii si ganduri alaturi de voi. Va las id meu pentru cine are placerea de a comunica si a ne cunoaste mai bine: krystyn7003.
Asa ca, inca o data va multumesc la toate si zbor lin.

_________________
Drumul catre casa unui prieten nu este niciodata lung.


Ultima oara modificat de Admin pe 18 Mar 2010, 08:09, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cri - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 14 Mar 2010, 11:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Cri, bun venit si din partea mea, chiar daca este cu intarziere.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cri - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 18 Mar 2010, 00:23 
Neconectat

Membru din: 17 Mar 2010, 21:34
Mesaje: 5
Buna gargaritelor,
Tin sa va spun ca sunt tot eu gargarita Cri, cum m-ati numit. A trebuit sa-mi fac alt cont ca nu puteam sa ma loghez cu cel vechi. Nu stiu de ce.
Pupici.


Ultima oara modificat de Admin pe 18 Mar 2010, 08:08, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cri - Gargarita noua in gradina noastra
MesajScris: 21 Mar 2010, 23:08 
Neconectat

Membru din: 17 Mar 2010, 21:34
Mesaje: 5
Mai pot fi o gargarita in gradina voastra?
Nota Admin: Numai daca iti completezi datele de identificare din contul personal.
V. si http://www.rogoblen.ro/forum/viewtopic.php?f=2&t=4032


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania