Acum este 28 Iun 2026, 15:49

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 25 Mar 2010, 10:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
AdriMir,iti doresc curaj sa depasesti momentul!

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Ultima oara modificat de crutescu elisabeta pe 25 Mar 2010, 10:08, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 25 Mar 2010, 10:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2009, 12:21
Mesaje: 104
Nume forum:1
Asa te vreau. Esteee... Ai invins!
Te pup mult de tot si apasat.
O zi frumoasa. Ah, sa nu uit. Pastraza intotdeauna o floare albasta langa tine.
Cu drag,
Georgeta

_________________
Georgeta - Gargarita-Ce frumoasa sunt eu azi!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 25 Mar 2010, 10:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 18:55
Mesaje: 2434
Nume forum:1
AdriMir, totul este trecator in lumea asta. Ai sa vezi ca dupa suparare vine si bucuria.
Te imbratisez.

_________________
Marieta - Gargarita-Ikebana-Gingasa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 25 Mar 2010, 12:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
RASA MARIA scrie:
AdriMir, totul este trecator in lumea asta. Ai sa vezi ca dupa suparare vine si bucuria.
Te imbratisez.
Asa este, AdriMir. Eu am invatat ca tot raul este spre bine si ca Dumnezeu ne da de toate in viata, dar poate nu intotdeauna cand ne dorim noi.
O imbratisare din partea mea.

Pupici dulci

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 11:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Va mai aduc un episod micut.
Episodul 7.


_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 11:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
AdriMir, se contureaza foarte frumos Madona cu marama. Incet, incet este gata. Spor la lucru!

Pupici

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 11:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Multumesc, Sonia pentru vizita, dar mai este destul pana la final.
Te imbratisez cu drag.

_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 11:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Asa zic si eu de cele mai multe ori, dar cand termin cate un goblen nici nu-mi dau seama cand a trecut timpul.

Pupici

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 11:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
AdiMir, ma bucur sa vad un nou episod din minunea ta. Iti doresc in continuare sa ai spor si sa ne incanti repede cu noi episoade.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 11:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bravo AdriMir! Imi place sa vad ca se adauga din ce in ce mai multa culoare in modelul tau. Spor la cusut!

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania