Acum este 24 Iun 2026, 18:51

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 473 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 48  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 01 Mar 2016, 21:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Buna seara, dragi gargarite, Monica, gargarite TTT.
Vin sa va urez o primavara plina de succes, cu sanatate, bucurii si belsug in toate.



Cu drag,



Onuta, ata impletita alb-rosu agatata pe o crenguta cu flori de mar este simbolul de netagaduit al martisorului de la stramosii daci incoace. Iti multumesc. Fie ca si primavara ta sa fie binecuvantata in toate.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 02 Mar 2016, 10:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Dragi gargarite!
Draga Monica!
Dragi gargarite TTT!
Va urez si eu o primavara frumoasa, plina de bucurii si impliniri.



Va imbratisez cu drag si va urez mult spor in tot ceea ce faceti.



Gigik, ti-am adus si eu la schimb putina primavara de la firma alaturi de gandurile mele bune pentru tine.


_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 03 Mar 2016, 19:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Dragi gargarite, draga Monica, gargarite TTT am sosit in gradina sa va urez ca aceasta noua primavara sa va inunde sufletul cu lumina si parfumul ei, sa va aduca sanatate, impliniri si bucurii nenumarate.
Draga Leana iti multumesc pentru gingasul martisor cat si pentru urarile tale frumoase. O primavara superba sa ai si tu si te rog iarta-ma pentru ca-ti raspund atat de tarziu.



Cu drag,



Eli, si eu iti doresc ca primavara aceasta sa iti astearna in cale gradina cu flori plina cu sanatate si pace in inima.
Iti daruiesc ploaia de aur de la firma noastra, ploaie ce a stralucit toata iarna, iar acum nu se mai da dusa. Posibil sa fi asteptat sa ti-o daruiesc numai tie.



_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 06 Mar 2016, 12:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Buna ziua, dragi gargarite.
Buna ziua, draga Monica.
La cafenea este atmosfera de primavara. Va multumesc pentru urari si cuvinte frumoase.
Va doresc si eu o primavara frumoasa, cu mult soare si colorata.



Eu am avut o saptamana in care am reusit sa fac multe. A fost si ceva mai aglomerata cu toate activitatile pe care le-am avut.
Am facut testul de glicemie, am organizat o petrecere de final cu grupa de germana, am dat cele 2 examene la germana, dintre care unul a fost sambata si ieri deja nici nu mai stiam ce zi este. Pe langa toate a venit si gripa in ospetie asa ca am baut de dimineata pana seara ceai cu lamaie si lapte cu miere. Acum suntem binisor.
O sa am mai mult timp liber si voi incepe cu pregatirile pentru examenul din iunie. Hi, hi, hi! Asta este cel mai important. Trebuie sa cautam o maternitate, ca sa ma inscriu din timp, sa vad care lucruri trebuie sa le am deja pentru geanta de maternitate si tot felul de chestii pe care mamicile le stiu foarte bine.



Va doresc o duminica minunata alaturi de cei dragi.
Sa nu uitati sa zambiti!
Va imbratisez cu drag.



Oksanna, iti doresc sa nu te paraseasca nicicand forta pe care o aloci clipelor vietii tale.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 07 Mar 2016, 23:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Dragi gargarite, draga Monica, am trecut sa va salut, impreuna cu toate celelalte gargarite cu care m-am intalnit ieri in Bucuresti si sa va ofer primele floricele gasite la Domnesti.







Noapte buna si somn usor tuturor!



Leana, fotografii mai frumoase nu puteai sa aduci aici la cafenea. Iti multumesc pentru toate florile, dar mai ales pentru buchetul de gargarite.

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 07 Mar 2016, 23:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Draga Oksanna, iti doresc insanatosire grabnica si multa bafta la examene!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 08 Mar 2016, 07:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2012, 19:32
Mesaje: 6075
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Buna dimineata!
Draga Monica, dragi gargarite TTT, dragi gargarite va urez La multi ani si tot ce va doriti sa se indeplineasca. Sa fiti mereu sănătoase si fericite.
Va imbratisez cu drag si va doresc o zi frumoasa.





Vero, noi, feteel de la TTT iti multumim pentru urari si ne grabim sa ti le inapoiem cu mare drag.

_________________
Vero - Gargarita-de-Aur-cu-Buline-Diamantate
Gargarita anului 2019


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 08 Mar 2016, 09:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Buna dimineata draga Monica, dragi gargarite TTT si dragi gargarite.



”Privirea construieste fotografia, iar zambetul o finiseaza!”



Rodic, multumesc de doua ori.
La multi ani si tie presarati cu zambete!

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 08 Mar 2016, 10:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Buna ziua, draga Monica!
Buna ziua, TTT!
Buna ziua, dragi gargarite!

Va doresc sa va bucurati de sarbatoarea vietii - primavara, sa aveti o primavara frumoasa plina de iubire, fericire si caldura sufleteasca alaturi de cei dragi.
Va imbratisez cu mult drag.





Draga Helen, noi, gargaritele de la TTT iti dorim sa ai zile frumoase precum florile din cosul ce ni l-ai daruit astazi.

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 473 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 48  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania