Acum este 25 Iun 2026, 00:09

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 07 Ian 2017, 11:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Mulțumesc pentru fotografia de control. Nu am mai văzut lucrat acest model (nici nu am dat cautare in serialele vechi). Iese foarte frumos.
Mult spor!

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 21 Ian 2017, 18:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Sep 2016, 19:14
Mesaje: 266
Nume forum:1
Imi cer scuze pentru ca ma lipsit mult din gradina gargaritelor, dar sa stiti ca nu am stat degeaba in tot acest timp.

Moise este aproape de final, mai am cateva culori si este gata. Mult a fost, foarte putin a mai ramas.



Cu drag.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 21 Ian 2017, 21:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Draga mea Micia, ma bucur ca am intrat in topicul tau, chiar si acum pe ultima suta de metri.
Imi place tare mult ceea ce am vazut, caci acest model nu l-am mai vazut lucrat.
Si mi-a placut ceea ce am vazut, mai ales ca tu il lucrezi atat de frumos si de ingrijit.
Iti doresc mult spor la final.
Pupici pe inimioara.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 22 Ian 2017, 12:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Micia, te astept cu finalul.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 01 Feb 2017, 17:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Sep 2016, 19:14
Mesaje: 266
Nume forum:1
Ultimul episod intermediar din Moise:



Finalul:



Multumesc gargaritelor care au vizitat acest topic. Sper ca v-a facut placere. Multumesc din tot sufletul pentru incurajarile voastre.
Maine Moise merge la inramat si abia cand o sa revina acasa cu hainuta o sa vi-l prezint in toata splendoarea lui. Chiar daca este un model marisor, a fost foarte usor de cusut si sunt sincera: sunt mandra ce de am reusit sa fac.

O zi buna tuturor!

_________________
Prietenii adevăraţi nu renunţă unul la celalalt. Aşteaptă-i să vină cu tine.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 01 Feb 2017, 20:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2011, 21:49
Mesaje: 1987
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Felicitări Micia!
Astept hăinuța.

Pupici si îmbrățișări de la,

_________________
Sorina - Gargarita–Declaratie-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 02 Feb 2017, 11:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2011, 21:23
Mesaje: 1623
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Felicitari draga Micia! Abia astept sa il vad cu hainuta.
Pupici.

_________________
Mariana - Gargarita-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 02 Feb 2017, 13:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mar 2016, 21:10
Mesaje: 1152
Locatie: Germania
Nume forum:1
Felicitari Micia!

_________________
Ancuta - Gargarita-de-Safir


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 02 Feb 2017, 14:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2013, 17:46
Mesaje: 5155
Nume forum:1
Felicitari, Micia!

_________________
Frumusica - Gargarita-Frumusica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 02 Feb 2017, 14:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Felicitari draga Micia pentru finalizare.
Optiunea ta, sa ne arati doar un coltisor din model este inedita.
Obiceiurile din gradina ne-au invatat sa postam in topicul in care coasem modelul toata imaginea cu episodul final, iar modelele inramate sa le postam in sectiunea Colectia mea.
Te imbratisez cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania