Si altfel de mov by Anca Lungoci (376 mesaje), la 08-06-2008
Replica: Si alt fel de mov by Anca Lungoci (376 mesaje), la 08-06-2008 
Replica: Foarte frumoase by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 08-06-2008 imaginile postate de tine, Anca. Imi place mai ales prima imagine si privind-o am si visat la un goblen care cred ca s-ar incadra bine la "Alegorii".
Replica: Asa e! by Grigorita Carmen Laura Tereza (1265 mesaje), la 08-06-2008 Este exact facut pentru Alegorii. Nici al doilea nu stee rau. Mie imi place.
Replica: Mov? by Cristi Varas (60 mesaje), la 14-06-2008 