|
Acum este 22 Iun 2026, 07:30
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Vizitator
|
Subiectul mesajului: Re: Jean Constantin ii spune glume lui Dumnezeu Scris: 29 Mai 2010, 13:05 |
|
Membru din: 31 Ian 2005, 00:35 Mesaje: 453 Locatie: Constanta
|
|
Eu locuiesc chiar langa Teatrul Fantasio. Ieri era blocat jumatate din bulevard de cata lume venise sa-l vada. Politia dirija circulatia in intersectia unde este localizat teatrul (daca stiti, cat de cat, Constanta, cred ca va amintiti unde este Fantasio). A fost un actor minunat si un om deosebit. Dumnezeu sa-l odihneasca!
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dosinescu Cristina
|
Subiectul mesajului: Re: Jean Constantin ii spune glume lui Dumnezeu Scris: 29 Mai 2010, 13:32 |
|
Membru din: 29 Noi 2007, 23:15 Mesaje: 2524 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
In amintirea Maestrului Jean Constantin si in ton cu evenimentele din Romania:
_________________ Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Venera Chiriac
|
Subiectul mesajului: Re: Jean Constantin ii spune glume lui Dumnezeu Scris: 29 Mai 2010, 14:37 |
|
Membru din: 27 Ian 2006, 16:35 Mesaje: 168 Nume forum:1
|
|
De actualitate, Cristina. Domnul sa-l odihneasca!
_________________ Venera - Prietene, iti multumesc ca existi!
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|