Acum este 25 Apr 2024, 21:11

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 245 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 26 Mai 2010, 19:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2010, 17:24
Mesaje: 66
Nume forum:1
Multumesc echipei Rogoblen pentru promptitudinea cu care mi-au tratat comanda. Am primit-o foarte repede, nici nu ma asteptam si am fost foarte incintata deoarece simbata m-am intors pe meleaguri straine si ma pot bucura din plin de noile modele alese.

Unul dintre ele este pentru o prietena de aici, care vrea sa incerce aceasta arta si, ma rog Domnului sa ii placa, asa as avea si eu o companie in ale goblenatului.

Multumesc Echipa Rogoblen.

_________________
Prietenia dezinteresata este una dintre rarele si frumoasele intamplari ale vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 31 Mai 2010, 08:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Dragi Gargarite TTT, astazi in drum spre serviciu, am trecut pe la oficiul postal si am ridicat coletul cu ultima mea comanda. Bineinteles ca nu am avut rabdare si l-am desfacut imediat. M-am bucurat ca un copil la vederea ikebanelor mele pe care mi le-am dorit demult. Va multumesc ca existati si ne faceti viata frumoasa si va rog sa primiti o imbratisare calda din partea mea.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 10 Iun 2010, 08:05 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4575
Nume forum:1
Date: Thu, 3 Jun 2010
From: Sfrijan Irina
Subject: Re: Rogoblen comanda trimisa Sfrijan Irina
To: <office@rogoblen.ro>

Buna ziua,

Va multumesc pentru promptitudinea si profesionalismul cu care ati tratat comanda. Sincera sa fiu, la inceput am avut ceva dubii, nu mai facusem pina acum nicio comanda in Romania via Internet. Felicitari! Am fost clienta dumneavoastra in Romania, voi continua sa fiu si in Canada.
Va multumesc inca o data.

Cu stima,
Irina Sfrijan
Canada

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 23 Iun 2010, 17:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Oct 2005, 14:18
Mesaje: 595
Nume forum:1
Dragi Gargarite TTT!
Va multumesc din suflet pentru onorarea comenzii pe care am facut-o in urma cu citeva zile. Dar si pentru cadoul pe care l-am primit o data cu modelul de goblen. Imi place foarte mult si sincera sa fiu am fost placut surprinsa cind am desfacut coletul si am vazut surpriza. M-am bucurat ca un copil si nu pot spune decit ca sunt fericita si mindra ca fac parte din aceasta mare si frumoasa familie: cea a Gagaritelor TTT. Ca intotdeauna, promptitudinea, corectitudinea si frumusetea sufleteasca, cea cu care ne-ati obisnuit nu v-a lipsit nici de aceasta data si pentru acest lucru va iubesc si va respect asa cum meritati.
Va doresc viata lunga, succese si multe realizari pe toate planurile. Si de asemenea multe idei pe care sa le transpuneti in modele de goblen pe care noi la rindul nostru sa le transformam in frumoase tablouri. Va multumesc inca o data pentru ca existati!

_________________
Steluta - Gargarita-Stea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 23 Iun 2010, 17:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2006, 21:22
Mesaje: 566
Nume forum:1
Steluta, ce frumos ai scris! Te felicit pentru stilul tau de a scrie.
Sunt oare indiscreta daca te intreb ce ai primit cadou?

Pupici multi si dulci.

_________________
Cristinas - Gargarita-Zuza-Zambetul-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 23 Iun 2010, 19:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Oct 2005, 14:18
Mesaje: 595
Nume forum:1
Multumesc frumos, Cristina. Nu esti deloc indiscreta, am primit un prosopel foarte frumos, personalizat. Daca vrei sa-l vezi sa stii ca am postat la topicul "Ladita de zestre". Am postat si modelul primit.

_________________
Steluta - Gargarita-Stea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 20 Iul 2010, 06:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Oct 2005, 14:18
Mesaje: 595
Nume forum:1
Din nou Gargaritele TTT s-au intrecut pe sine. Va multumesc din nou, din suflet pentru comanda onorata in timp record si mai ales pentru frumoasa surpriza. Sper si ma rog la Dumnezeu sa va dea sanatate si sa ne fiti alaturi cit mai multi ani de acum inainte.
Inca o data va multumesc pentru ca existati!

_________________
Steluta - Gargarita-Stea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 30 Iul 2010, 23:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Iul 2010, 20:55
Mesaje: 93
Nume forum:1
Buna seara, tuturor!
Trebuie sa recunosc ca si eu am numai cuvinte de lauda la adresa acestei firme.
Cos goblen de 8 ani si nu am fost dezamagita niciodata.
Am cusut de la aceasta firma 33 de modele. Trebuie sa mai adaug ca atunci cand au realizat modelul "Adoratia pruncului", cred ca au facut-o cu toata dragostea pentru toate Gargaritele.
Eu consider ca este un goblen potrivit oricarei categorii, chiar si pentru incepatori. Marimea panzei chiar nu conteaza.
Felicitari si mult succes in continuare!

Vio, multumim.

_________________
Prietenii sunt ingerii ce ne sustin cand aripile noastre nu-si mai amintesc cum trebuie sa zboare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 18 Aug 2010, 14:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4526
Locatie: Italia
Nume forum:1
Il asteptam cu nerabdare si iata ca astazi a ajuns. Am deschis coletul cu bucuria unui copil care isi desface cadourile, diferenta este ca eu stiam ce voi gasi. Si totusi s-a transformat intr-o surpriza si pentru mine.



Sunt o persoana care nu isi exprima sentimentele, asa sunt eu, mai rece de felul meu, dar am simtit ceva in stomac cand l-am vazut. Ma pregatisem pentru o surpriza din partea voastra. In zborul meu prin gradina am vazut atatea cadouri minunate la multe gargarite si ma intrebam - ce-ar fi daca intr-o zi...
Va iubesc!
Si noi, Alia. Cum crezi ca ar fi iesit un ceva care sa-ti faca inima sa tresara cu bucurie?
O calda imbratisare, atat pentru tine cat si pentru puiul tau dulce
.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cuvinte frumoase pentru Rogoblen
MesajScris: 26 Aug 2010, 12:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Am inceput sa cos primul meu goblen in 1998 de la Rogoblen. L-am inceput si l-am terminat abia anul trecut in toamna cand m-am imbolnavit cu adeverat de goblenat. Ca atare de atunci si pana acum am achizitionat in jur de 60 - 70 de modele, numai de la Rogoblen.
Vreau sincer sa le multumesc fetelor care sunt de o promtitudine iesita din comun si de asemenea sa apreciez calitatea materialelor folosite de echipa.
Jos palaria si respectul meu pentru toata activitatea.
Se vede efortul unei echipe care se respecta si a carei litera de lege este calitatea.
Va multumesc pentru ca existati in viata mea si-mi faceti zilele mai senine, mai linistite si mai relaxate.
Va sarut si va imbratisez,
Gargarita Ruga si Sarut de Prietenie

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 245 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania