|
Acum este 24 Iun 2026, 12:56
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
olteanu rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 05 Iul 2010, 13:45 |
|
Membru din: 06 Noi 2005, 03:17 Mesaje: 1982 Locatie: Slatina Nume forum:1
|
|
Multumesc mult, Deea. Recunosc ca m-ai surprins cu votul tau. In aceasta saptamana votul meu merge spre Carmen Antoneac. Motivele: pasiunea pentru goblen si in special pentru motivele religioase, dorinta zilnica de a intra in gradina si de a lasa o urma a trecerii ei prin foarte multe topice. Va pupa Rodi pe toate, spor la lucru si o zi minunata. Felicitari, Karmen pentru titlul de Gargarita saptamanii. Te imbratiseaza nasica.
_________________ Rodica - Gargarita Raza-De-Soare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ionascu Alexandra
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Iunie Scris: 05 Iul 2010, 20:31 |
|
Membru din: 14 Feb 2008, 22:17 Mesaje: 174 Nume forum:1
|
|
Felicitari, Karmen! Ma bucur pentru tine. Eu o votez pe Clementina. Este o delicata si o finuta care seamana cu printesa Sissi, cusuta de ea. Este mereu in toate topicele, discreta, dar dand un imbold mereu. Lucreaza goblene grele, complexe. Este un model de bunicuta.
_________________ Sandra - Gargarita-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Gina Necula
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 05 Iul 2010, 21:26 |
|
Membru din: 22 Sep 2007, 20:09 Mesaje: 173 Nume forum:1
|
|
Pupici, Clementina. Te votez si eu.
_________________ Gina - Gargarita-Super-Soferita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Cioroi Damiela
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 06 Iul 2010, 12:21 |
|
Membru din: 21 Mai 2009, 08:47 Mesaje: 1603 Locatie: Brasov Nume forum:1
|
|
Desi sunt noua pe aici (este prima data cand votez) votul meu merge in aceasta saptamana catre Ralu (Dragut). Imi plac indiciile ei din aceasta luna si felul in care modereaza acest concurs. Pupici
_________________ Damiela - Gargarita-Zana-Margaretelor
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 06 Iul 2010, 12:41 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Multumesc mult pentru vot, Damiela.
Pupici
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
Tirca Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 07 Iul 2010, 13:21 |
|
Membru din: 01 Feb 2010, 18:11 Mesaje: 377 Nume forum:1
|
|
Eu o votez pe Ralu, pentru faptul ca este o persoana care a facut multe surprize gagaritelor si pentru implicare ei in concursul acestei luni. Va pup pe toate.
_________________ Cel care are prieteni nu este niciodata singur.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Maria Nistor
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 07 Iul 2010, 13:25 |
|
Membru din: 14 Iun 2005, 19:44 Mesaje: 1881 Nume forum:1
|
|
Eu o votez saptamana asta pe Rodica. Cu toate ca are o perioada mai aglomerata a continuat sa ne incante cu episoadele ei, dar si cu prezenta in Gradina Gargaritelor.
_________________ Maria-Venus - Gargarita-Venus
|
|
| Sus |
|
 |
|
olteanu rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 07 Iul 2010, 13:31 |
|
Membru din: 06 Noi 2005, 03:17 Mesaje: 1982 Locatie: Slatina Nume forum:1
|
|
Multumesc mult, Maria. Mai reusesc si eu sa intru cand doarme Amir. Acum asta face si mamaia sta la calculator. Va pup pe toate.
_________________ Rodica - Gargarita Raza-De-Soare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 07 Iul 2010, 13:50 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Nikoleta, multumesc mult pentru vot si pentru aprecieri.
Pupici
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
Lorelai Mirela Dobrescu
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie Scris: 07 Iul 2010, 14:16 |
|
Membru din: 24 Iun 2010, 11:23 Mesaje: 947 Nume forum:1
|
|
Si eu o votez saptamana asta tot pe Ralu. Implicare maxima, prezenta 100%, tot ce vrei. I-as putea spune ''Gargarita Neobosita''. Pupici.
_________________ Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|