Acum este 27 Iun 2026, 11:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ziua nuntii mele - Cea mai frumoasa zi!
MesajScris: 21 Oct 2009, 16:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Cea mai frumoasa zi! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

Ieri am sarbatorit 10 zile de casnicie! Stiu ca va bufneste rasul, dar pentru noi a fost motiv de sarbatoare (daca mai avem nevoie de motive de sarbatoare!). Oricum sarbatorim in fiecare zi!



Replica: Am fost foarte fericiti, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

in acea zi si sper sa fim mereu!



Replica: Dupa ce am by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

spus "DA" in fata ofiterului de stare civila.



Replica: V-am spus by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

ca noi ne-am distrat?! Si inca cum...



Replica: As mai vrea o data. by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

Pentru ca pluteam in ziua aceea. Noroc cu fotografiile.



Replica: Am avut parte, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

si de sedinta foto... la care am fost veseli peste masura, cred.



Replica: Posterul cu noi by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

de la intrarea in restaurant.



Replica: Primul dans. by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009



Replica: La biserica, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

alaturi de nasi si de parintele care ne-a oficiat ceremonia.



Replica: Alaturi de nasii nostri! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009

A fost cea mai frumoasa zi din viata mea. Doar aceea in care voi aduce pe lume un copil o poate detrona.



Replica: Adriana, by Oana Sandulesei (315 mesaje), la 22-07-2009

ai dreptate cand spui ca in ziua aceea parca plutesti, si noroc de fotografiile facute, si de filmare. Saptamanile trecute ma uitam si eu peste inregistrarea nuntii si nu imi vine sa cred ca noi am fost asa, ca am facut nunta, ca am fost mireasa, ca uite, maine-poimaine facem un an de casnicie, care a trecut nu stiu cand si cum.
Sa aveti casa de piatra si cand o sa aveti momente mai grele, sa-ti amintesti cat de fericita ai fost in ziua aceea si o sa vezi ca totul pare mai usor.
Cu drag,
Oana


Replica: Frumosi by olteanu rodica (1159 mesaje), la 22-07-2009

tare mai sunteti. Sa fiti sanatosi si sa va iubiti pana la adanci batraneti.
Casa de piatra!


Replica: Adriana, by Mona J (805 mesaje), la 22-07-2009

sunteti foarte frumosi. Se vede fericirea pe chipul vostru. Eu va doresc asa sa radiati de fericire toata viata!
Casa de piatra!


Replica: Inca o data Casa de Piatra! by cucos catalina (1635 mesaje), la 23-07-2009


Sa fii o Sotzie-Gargaritza demna de casnicia ta!
Foarte frumoase, fotografiile.


Replica: Adriana, by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 23-07-2009

frumoase si delicioase imaginile de la nunta voastra. Vazandu-le, s-a imprastiat fericirea pe care ati emanat-o, peste tot, prin casa noastra.

Casa de piatra, iti doresc, inca o data!


Replica: Casa de piatra, by Milos Cosmina Elena (688 mesaje), la 26-07-2009

fericire si sanatate, pana la adanci batraneti!


Replica: Casa de piatra, frumuseilor! by tanasa clementina (1372 mesaje), la 27-07-2009

Fericirea voastra sa dainuie pana la adanci batranete, alaturi de multi prunci !


Replica: Foarte frumoase, by Maria Nistor (5039 mesaje), la 28-07-2009

fotografiile doamna, Adriana Nicuta. Te-ai obisnuit cu noul nume?

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua nuntii mele - Cea mai frumoasa zi!
MesajScris: 28 Mai 2010, 22:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Apr 2009, 06:01
Mesaje: 39
Nume forum:1
Ma bucur tare mult ca am fost alaturi de tine la aceasta zi minunata din viata ta.
Astept cu nerabdare nunta de argint. Sunt sigura ca ne vom distra la fel de tare.

Pupici dulci

_________________
Ana-Maria - Gargarita-Merisor-Fermecat


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua nuntii mele - Cea mai frumoasa zi!
MesajScris: 22 Iul 2010, 11:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Sandu Laura-Gabriela scrie:
Casa de piatra, sa fiti sanatosi si sa va iubiti, sa va respectati si sa va intelegeti! Inca un picut si impliniti un an de la casatorie! La mai multi! La cat mai multi!
Lori, multumim frumos.
Am sarbatorit un an pe 11 iulie.
Si am fost si suntem la fel de fericiti ca si in acea zi.

Multi ani fericiti va doresc si voua si astept sa vad si fotografii.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua nuntii mele - Cea mai frumoasa zi!
MesajScris: 22 Iul 2010, 20:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Ai fost o mireasa frumoasa. Te felicit si iti doresc sa ramaii asa de fericita toata viata.
Sunteti o pereche frumoasa si potrivita.
Te pup

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ziua nuntii mele - Cea mai frumoasa zi!
MesajScris: 23 Iul 2010, 12:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
CHIVU DANA scrie:
Ai fost o mireasa frumoasa. Te felicit si iti doresc sa ramaii asa de fericita toata viata.
Sunteti o pereche frumoasa si potrivita.
Te pup
Multumesc.
Te pup si eu.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania