Acum este 15 Mai 2024, 07:02

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Margareta - gargarita noua in gradina noastra!
MesajScris: 01 Iul 2009, 08:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iun 2009, 02:38
Mesaje: 70
Nume forum:1
Margareta - gargarita noua in gradina noastra by merticariu margareta (145 mesaje), la 10-01-2009

Sint noua pe forum si nu prea ma descurc. Am 53 de ani. Cos goblen de foarte mult timp. Acum am dat de acest forum si citesc in fiecare zi replicile date aici. Sper ca voi putea si eu sa va arat ce am lucrat.
Acum lucrez Sirena. As fi foarte fericita sa ma primiti si pe mine in gradina voastra.
Va multumesc.


Replica: Bine ai venit Margareta! by Stefanescu Elena (2584 mesaje), la 10-01-2009

Astept cu mare interes sa vad goblenele tale.


Replica: Bine ai venit, Margareta! by Ionita Victorita (533 mesaje), la 10-01-2009

Te asteptam cu drag, cu colectia ta.

Replica: Bun venit in lumea gargaritelor! by Vasiliu Letitia (1453 mesaje), la 10-01-2009

Ma bucur ca-ti place Sirena si te asteptam cu drag in mijlocul nostru.



Replica: Margareta, by Bica Nistor (1218 mesaje), la 10-01-2009

un larg bine ai venit in gradina gargaritelor! Abia astept sa vad colectia ta.


Replica: Margareta, by Silvia Har (613 mesaje), la 10-01-2009

iti doresc sedere placuta, aici in gradina noastra unde, este posibil sa fi venit primavara pentru ca, iata am adus crosus pentru tine.



Replica: Cu by Maria Nistor (4918 mesaje), la 10-01-2009

mare bucurie, Margareta. Bine ai venit! Astept cu nerabdare colectia ta.



Replica: Bine ai venit! by tanasa clementina (1029 mesaje), la 10-01-2009

Margareta sper sa te simti bine alaturi de famila gargaritelor si te asteptam sa ne prezinti colectia ta.


Replica: Margareta, by Frunza Nicoleta (3212 mesaje), la 11-01-2009

bine ai venit in gradina noastra. Sper ca zborul tau alaturi de noi sa fie cat mai placut.



Replica: Bun venit, Margareta! by olteanu rodica (714 mesaje), la 11-01-2009

Replica: Bine ai venit by Cozea Rodica-Maria (600 mesaje), la 11-01-2009


si din partea mea, Margareta! Sper sa te simti bine aici, alaturi de noi si, de asemenea, sper sa ne arati ce ai lucrat si sa ne impartasesti din experienta ta.

Replica: Bine ai venit, Margareta! by Sorescu Minerva (2095 mesaje), la 11-01-2009



Replica: Bine ai venit, Margareta! by Racovita Adriana (3948 mesaje), la 11-01-2009


Replica: Va multumesc by merticariu margareta (145 mesaje), la 11-01-2009

pentru pentru primirea facuta si sper sa nu va dezamagesc. Inca nu stiu sa lucrez asa bine cu calculatorul, dar am sa rog pe nora mea sa ma ajute si cat de curind sa va pot arata si frumoasele mele opere de arta.

Replica: Abia by Fanica Fina (81 mesaje), la 11-01-2009

astept sa-ti vad colectia, Margareta. Ce lucrezi acum?
Ti-am adus ceva de bun venit in GG (gradina gargaritelor).



Replica: Bun venit, by Ileana Miroiu (778 mesaje), la 11-01-2009

Margareta. Abia astept sa iti vad operele de arta.


Replica: Bun by Margareta Romascanu (164 mesaje), la 11-01-2009


venit, Tizo! Sper sa te simti la fel de bine, tot asa de bine cat ma simt eu pe acest forum, unde lipsesc barfa, ranchiuna, lipsa de bun simt si energiile negative.
Abia astept sa-ti vad operele.
Pupici.


Replica: Bine ai venit, Margareta! by 0lteanu Emilia (586 mesaje), la 11-01-2009

Sirena ta este un model foarte frumos. O are si Rodica in colectia ei, o poti admira gata lucrata ca sa vezi ce minune faci si tu.


Replica: Multumesc. by merticariu margareta (145 mesaje), la 11-01-2009


Nu stiu daca pot sa va arat ce am lucrat caci sint goblene de la alta firma.
Sa va povestesc cum am dat de acest forum. Eu sint si o mare iubitoare de flori si cautind forum iubitori de flori am cautat si forum iubitori de goblen si asa am dat de Rogoblen care are intradevar are modele foarte frumoase si la un pret mult mai bun si, de indata am facut comanda pentru Sirena si la rama pentru cusut. Ca, din 2004 nu am mai cusut nimic. M-am mutat la casa, am avut gradina mare, s-a casatorit fiul meu si i-am dat teren pentru casa si am ramas numai cu zona verde si cu gradina de flori. Asa am ajuns la vechea dragoste goblenul. Am primit vineri goblenul si l-am pus pe rama. Era foarte tirziu, dar tot am facut citeva impunsaturi. Sper ca nu v-am plictisit prea tare.
Va pup cu stima,
Margareta


Replica: Margareta, by Maria Nistor (4918 mesaje), la 11-01-2009

nu ne-ai plictisit deloc. Te asteptam cu Sirena si odata terminata o sa fie prima opera din colectia ta.


Replica: Bun venit, by Grigorita Carmen Laura Tereza (1264 mesaje), la 11-01-2009


Sirena Margareta! Zile frumoase alaturi de gargaritele de pe acest forum.

_________________
Margareta - A scoate prietenia din viata este ca si cum am scoate soarele din lume.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania