Acum este 28 Iun 2026, 15:04

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 11:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Bicuta, cu toate ca Dumnezeu nu mi-a dat decat o mandrete de fata, mi-as fi dorit inca o mie de ingeri. Si sunt marcata de gemeni deoarece inainte de fata cu un an am pierdut 2 baieti gemeni. Iti multumesc pentru apreciere.Pupici

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 11:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Stiu ca ne-am cunoscut deja, dar vreau sa va arat o poza "mama si fiu" facuta in parcul din spatele blocului, unde o plimbam pe Cora in fiecare zi.


_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 11:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 11:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Sa-ti traiasca si fiul si catelusa si sa te bucuri de ei. Pupici.

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 12:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Mai, Karmen, dar te-ai vopsit? Iti sta tare bine.
Ai doua comori minunate: Razvan si Cora.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 13:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Carmen esti o mamica asa tanara cu un baiat atat de mare! Sa iti traiasca baiatul sa va bucurati de el si el sa aiba noroc mult in viata!
Cat despre Cora ce sa spun? Este o frumoasa si o dulce. Sa-ti traiasca si ea!

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 13:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Elisabeta, sa iti traiasca cele doua minuni. La anul inseamna ca sarbatorim impreuna primul an din viata lor pentru ca si eu sunt nascuta tot pe 2 iunie.
Multi pupici atat pentru tine, bunicuta draga cat si pentru nepotelele tale.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 14:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Karmen, sa-ti traiasca fiul! Cora este minunata. Felicitari pentru amandoi!

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Aug 2010, 15:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Doina draga mea, nu ma pot supara asa usor. Ca sa ma supar imi trebuie un motiv foarte bine intemeiat. Am facut aceasta schimbare, tot datorita firelor "argintii" si sincer iti spun nu am fost niciodata blonda, asa ca am vrut sa vad cum arat si asa.
Le-am facut surpriza baietilor mei. Stii ce-a spus sotul meu cand am intrat in casa? Razvane, hai sa vezi ca avem o alta mamaica!. Numai Cora a venit danad din coada si sarind pe mine.
Draga mea prietena, ma bucur din tot sufletul ca mi-ai scris si fii linistita in privinta supararii, intodeauna am fost o pacifista.
Te imbratisez cu mult drag. Cora iti trimite un latrat de sarut mana, iar Razvan iti multumeste frumos de cuvintele tale frumoase la adresa lui.
Mii de pupici.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania