Acum este 25 Iun 2026, 09:18

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 16 Noi 2010, 07:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Eli, felicitari!



Ileana, Gargarita-Balsam-pentru-Suflet, ce frumos nume ai. Pentru ceea ce reprezinti in aceasta gradina, pentru degetul ce-l intinzi celor suferinzi, pentru sufletul curat si frumos ce il ai, te votez in aceasta saptamana cu mare drag.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 16 Noi 2010, 21:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Aug 2006, 18:01
Mesaje: 441
Nume forum:1
Eli, felicitari!

Adelina esti o fata plina de suflet si te votez.

_________________
Silvia - Prietenul la nevoie se cunoaste.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 16 Noi 2010, 21:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Olariu Ioana scrie:
Ileana, Gargarita-Balsam-pentru-Suflet, ce frumos nume ai. Pentru ceea ce reprezinti in aceasta gradina, pentru degetul ce-l intinzi celor suferinzi, pentru sufletul curat si frumos ce il ai, te votez in aceasta saptamana cu mare drag.
Ileana, saptamana aceasta votul meu este pentru tine.

Pupici dulci,

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 16 Noi 2010, 22:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Va multumesc din suflet pentru votul vostru, Ileana si Silvia.
Eli, felicitari si o imbratisare mare, mare.
Va pup si tot ce va doriti sa vi se implineaca.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 16 Noi 2010, 22:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Ileana, chiar daca pana duminica crezusem ca am inteles ceva din ceea ce faci, mi-am dat seama in acel moment ca practic nu intelesesem nimic.
Te felicit si iti doresc putere ca Balsamul sa aiba acelasi efect atat de benefic pe ranile si sufletele incercate.
Te votez cu toata dragostea de gargarita, Ileana.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 16 Noi 2010, 22:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
In aceasta saptamana eu o votez pe Ramona Marculescu, care ne tine companie de cate ori are ocazia.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 17 Noi 2010, 10:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Aug 2006, 03:00
Mesaje: 819
Nume forum:1
Hanganu Andra - Sonia scrie:
Olariu Ioana scrie:
Ileana, Gargarita-Balsam-pentru-Suflet, ce frumos nume ai. Pentru ceea ce reprezinti in aceasta gradina, pentru degetul ce-l intinzi celor suferinzi, pentru sufletul curat si frumos ce il ai, te votez in aceasta saptamana cu mare drag.
Ileana, saptamana aceasta votul meu este pentru tine.

Pupici dulci,
Sonia, iti multumesc. Sunt insa convinsa ca nu sunt unicat in gradina, iar intre voluntarii de la noi, ma asez la coada intrucat sunt multi altii care sunt mai puternici, mai bine organizati si mai bine pozitionati care realizeaza niste lucruri pe care eu nu as fi in stare sa le realizez.
Perhinschi Anca scrie:
Ileana, chiar daca pana duminica crezusem ca am inteles ceva din ceea ce faci, mi-am dat seama in acel moment ca practic nu intelesesem nimic.
Te felicit si iti doresc putere ca Balsamul sa aiba acelasi efect atat de benefic pe ranile si sufletele incercate.
Te votez cu toata dragostea de gargarita, Ileana.
Anca, multumesc pentru dragostea de gagarita. Este o notiune ce include atatea sentimente de ma face sa ma simt tare mandra. Iti multumesc pentru vot, dar mai ales pentru urarea de a avea putere. Putere de a repeta ce am facut, nu ma simt in stare sa mai am, dar nu se stie ce imi rezerva Dumnezeu.
Ma simt oarecum aiurea ca sunt votata de voi in baza activitatii mele de voluntariat pe un forum pentru goblen. Sa stiti ca si eu si colegii mei, ne simtim premiati cand ne reuseste o actiune. Promit (dupa ce imi rezolv problemele de sanatate) ca o sa aduc si eu umilele mele goblenuri la colectie, ca sa fiu si eu in rand cu voi.

_________________
Ileana - Gărgăriţa-Balsam-pentru-Suflet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 19 Noi 2010, 13:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Feb 2007, 20:48
Mesaje: 142
Nume forum:1
Doua frunzulite (tiza mea, Adelina) te votez desi nu stiu daca asta te incanta. Eu asa imi doresc.
Eli, chiar nu iti spune nimic faptul ca fetele ti-au acordat un vot? Cred ca esti atat de ocupata de nu ai ajuns in acest topic altfel te bucurai, cu siguranta.
Ileana esti un om deosebit.

_________________
Felicia - Cu cat ne iubim mai mult prietenii, cu atat ii vom flata mai puţin.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 19 Noi 2010, 14:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1


Adeline iti multumesc pentru vot. Imi face o mare placere.
Iar florile de mai sus sunt pentru tine.
Si iti mai trimit multi pupici si o imbratisare.
Am fost foarte incantata cand am vazut ca te numesti ca si mine.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 19 Noi 2010, 14:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Si eu tot pe tine te votez Gargarita Doua-Frunzulite, Adelina.
Am observat activitatea ta intensa din ultima vreme si cred ca meriti sa te votez.

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania