Acum este 25 Iun 2026, 10:22

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 20:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Nico, eu te votez pe tine din toata inima. Ai avut o luna foarte aglomerata si ai facut fata cu brio, cu multa diplomatie si obiectivitate. Sincer, eu nu as fi reusit. Ai toata admiratia mea.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 21:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
maria babutan scrie:
Felicitari Nico, pentru organizarea concursurilor, mult succes pana la final.
Multumesc, Ria.
Mona J scrie:
Nico, eu te votez pe tine din toata inima. Ai avut o luna foarte aglomerata si ai facut fata cu brio, cu multa diplomatie si obiectivitate. Sincer, eu nu as fi reusit. Ai toata admiratia mea.
Mona, iti multumesc din suflet pentru vot si pentru aprecieri. Sper sa le merit.

O calda imbratisare,

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 21:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mar 2006, 04:38
Mesaje: 346
Nume forum:1
Nico, votul meu merge cu respect pentru tine.
Pedanta, riguroasa, prietenoasa, diplomata - calitati pe care le-am descoperit la tine si le admir.
Pupici pentru Alexandru.

_________________
Lucia - Gargarita-Eden


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 21:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Lucia Marina scrie:
Nico, votul meu merge cu respect pentru tine.
Pedanta, riguroasa, prietenoasa, diplomata - calitati pe care le-am descoperit la tine si le admir.
Pupici pentru Alexandru.
Lucia, cuvintele tale ma magulesc. As vrea sa cred ca posed macar pe jumatate calitatile pe care mi le-ai atribuit. Multumesc pentru vot.
O calda imbratisare,

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 21:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mar 2006, 04:38
Mesaje: 346
Nume forum:1
Nico, te stiu de cand ai intrat in gradina si stiu ce scriu. Esti un om cu adevarat deosebit. Nu am scris ce am scris ca sa te flatez. Consider doar ca oamenii trebuie sa stie cum sunt perceputi, mai ales cand reusesc sa starneasca in noi admiratia fata de ei.

_________________
Lucia - Gargarita-Eden


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 21:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Lucia, inca o data, un mare multumesc pentru cuvintele frumoase.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 22:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Si eu te votez Nico, in aceasta saptamana.
Pupici si multa sanatate.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 22:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Lucia, Gargarita Eden, in aceasta saptamana te votez.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 22:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mar 2006, 04:38
Mesaje: 346
Nume forum:1
Esti grozava, Maria! Eu trebuie sa te votez pe tine pentru ca vad ca tu lucrezi in continuare, cu acelasi spor si pasiune. Tot citesc forumul din urma si am vazut ca esti si activa pe forum.
Multumesc pentru zambetul ce mi l-ai asternut pe buze.
Te pup dulce.

_________________
Lucia - Gargarita-Eden


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 26 Noi 2010, 22:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Lucia, am vazut motivul lipsei tale care e mai mult decat motivat. Nu puteam sa nu te votez dupa ce ai descris-o asa de frumos pe Nico in plus consider ca ti se potriveste si tie. Iar daca ai zambit cred ca esti Gargarita acestei seri.
Cu mult drag,

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania