Acum este 24 Iun 2026, 17:44

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 238  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 22:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
Dalina, vezi aici: http://www.rogoblen.ro/forum/viewtopic.php?f=22&t=5657

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 09:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Buna dimineata, dragi gargarite!

Va invit in aceasta dimineata geroasa sa savuram impreuna o ceasca de cafea sau de ceai si sa stam la povesti in aceasta minunata cafenea pusa la dispozitia noastra de echipa TTT:





Va doresc o zi minunata si cu spor in tot ceea ce faceti.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 09:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Abriela, vin si eu. Multumesc de tratatie.
O zi buna.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 09:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Buna dimineata gargaritelor! Pentru ca astazi este prima zi de lucru, va doresc un inceput de saptamana minunat, iar minunatia sa dureze pana la sfarsitul anului.
Va pup
Abriela, multumesc pentru ceai.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 10:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Buna dimineata, spun prezent la cafeluta si eu.
Pentru cine a inceput deja serviciul, ii doresc o saptamna usoara, sa treaca repede si sa nu fie stresanta.
Pentru restul, mult spor la cusut si o zi frumoasa.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 10:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Multumesc, Abriela de invitatie si de cafea. Cu mare placere o savurez alaturi de voi.

O saptamana frumoasa!

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 11:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Ian 2009, 01:29
Mesaje: 58
Nume forum:1
La multi ani, un an bun, cu sanatate si spor in toate! Zilele cele mai bune si frumoase din anul trecut sa va fie cele mai urate in acest an!

Maria, aranjamentul postat de tine este deosebit.

_________________
Cristi - Prietenii sunt fotografiile vietii tale.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 12:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
La multi ani, gargarite dragi!
Anul ce abia a inceput, sa ne aduca, sanatate, fericire si sa ne bucuram impreuna de zborul nostru linistit prin aceasta gradina minunata.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 03 Ian 2011, 13:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Dec 2009, 22:39
Mesaje: 618
Nume forum:1
La multi ani!
Si cum n-am intrat demult timp pe forum, am revenit cu motivul lipsei mele de pe forum, - ma casatoresc peste o luna.
Mi-am schimbat si numele, sper sa ma mai recunoasteti.
Va pup pe toate.

_________________
Mogin Paraschiva - Drumul catre casa unui prieten nu este niciodata lung.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 238  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania