Acum este 28 Iun 2026, 10:47

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 10 Feb 2011, 21:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Ian 2006, 01:35
Mesaje: 116
Nume forum:1
Celena, m-ai fermecat si dupa ceea ce ai scris la prezentare, dar si aici.
Te parafrazez si iti spun pupici pe aripioare.

_________________
Gargarita-Iubitoare-de-Copii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Feb 2011, 23:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2011, 15:29
Mesaje: 41
Nume forum:1
Dragele mele, eu sunt incantata sa va cunosc pe voi, gargarite care m-ati fermecat cu picturile voastre, micile voastre opere de arta.
Pupici pe aripioare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Feb 2011, 23:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Celena, ma bucur sa te cunosc.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mar 2011, 17:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragelor, va amintiti parul meu lung? Nu mai este, m-am gandit ca este timpul pentru o schimbare.
Dovada:



Pupici dulci.

_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mar 2011, 18:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 18:55
Mesaje: 2434
Nume forum:1
Celena, imi pare bine sa te cunosc.
Diyana, ce bine-ti sta cu noua coafura!

_________________
Marieta - Gargarita-Ikebana-Gingasa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mar 2011, 15:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Diyana, o schimbare este intotdeauna bine venita.
Iti sta foarte bine. Ma bucur ca te-am revazut.
Te pup.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mar 2011, 17:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Sunt de acord cu Rralluca si ma bucur de noua fotografie, Diyana.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mar 2011, 18:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iul 2007, 17:00
Mesaje: 1075
Nume forum:1
Diyana, eu cand am vreo problema (sunt mai stresata sau pur si simplu nu ma regasesc), ma repliez la un salon de coafura si schimb ceva la mine. Un ceva cat de mic pentru ca asta imi schimba optica, ma face sa am mai multa forta si incredere in mine.
Imi place noul tau look, desi, in esenta, chipul tau frumos si tanar nu il schimba. Ti-a modificat insa atitudinea si asta face ca totul sa radieze.
Iti doresc sa ramai la aceeasi fiinta delicata si blanda pe care o cunosc.
Pupici dulci.

_________________
Ramona - Gargarita-cu-Suflet-de-Poet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 14 Mar 2011, 11:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Marieta, Rralluca, Ralu, Ramona, va multumesc pentru aprecieri. Mi-a luat un pic de timp sa ma obisnuiesc, dar acum sunt multumita de decizia luata.
Pupici dulci.

_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 30 Mar 2011, 18:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Si ca sa nu uitati de noi, va aducem o fotografie cu Albert, Hector (sotul meu), Cedric si Dana (Danuta). Va pup si va urez o zi plina de voie buna.



Am gasit si aceasta fotografie, tot cu noi; este cu cateva luni in urma.



Si, nu in cele din urma, asta in caz ca nu v-am plictisit deja (!), o fotografie cu mine de la o mica petrecere pe care am organizat-o inainte de Craciun. Noroc!



Va pup pe toate, dragutelor.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania