Acum este 25 Iun 2026, 12:33

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 17 Mai 2010, 10:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Dani, felicitari pentru titlul de Gargarita saptamanii.

Rodica, mi-ai luat-o inainte. In aceasta saptamana votul meu merge tot catre Dani.

Pupici

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 17 Mai 2010, 11:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mar 2006, 04:38
Mesaje: 346
Nume forum:1
Felicitari, Dani! Sunt incantata ca esti Gargarita saptamanii.

In aceasta saptamana, eu o propun pe Rodica (Olteanu). O legenda palpabila cand vorbim despre pasiunea pentru goblen. Prietena incrancenata (prietenii stiu de ce!) pentru prietenele gargarite. Model de bunica si mamica. Un cuvant dulce si la obiect pentru toate pasionatele de goblen din aceasta gradina.

_________________
Lucia - Gargarita-Eden


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 17 Mai 2010, 11:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Multumesc, Lucia ca te-ai gandit la mine. Cuvintele tale m-au impresionat. Nu fac altceva decat sa imi urmez pasiunea. Stiu ca toate aveti aceasta pasiune altfel nu ati fi aici.
Va pup pe toate si va doresc tot ce va doriti sa se implineasca.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 17 Mai 2010, 11:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Gargarite dragi, ma simt onorata sa port numele de Gargarita saptamanii. Este un titlu cu o semnificatie aparte pentru mine, la fel cum banuiesc ca a fost si pentru Anca.

Rodica, Sonia, va multumesc pentru voturile acestei saptamani. Consider ca intr-un concurs este foarte bine sa existe competitie, una constructiva, care sa ne ajute sa realizam poate mai mult decat stiam ca putem.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 18 Mai 2010, 16:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Dani, te felicit din toata inima, pentru ca este un un nume caruia ii faci si iti face onoare, de aceea in aceasta saptamana votul meu se indreapta catre tine, Dani Balan.
Un vot meritat din plin, chiar daca compunerea nu este punctul tau forte si te bati mai usor cu cifrele, dar din ceea ce scri se vede sufletul tau curat si atat de frumos.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 18 Mai 2010, 18:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Dec 2008, 06:28
Mesaje: 136
Nume forum:1
Anca si Dani, va felicit!

Este greu de definit si de ales, asa ca, in final, am hotarat ca votul meu sa maerga la Rodica.
Bica, tu erai o alta nominalizata.

_________________
DianaB - O carte bună înlocuieşte o prietenie, o prietenie nu poate înlocui o carte.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 18 Mai 2010, 18:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Votul meu, in aceasta saptamana merge catre Bica.
O prezenta subtila, dar care se face simtita atunci cand este nevoie. Ea este cea care nu a abandonat forumul, chiar daca uneori sunt convinsa ca avea motive sa o faca, ea este cea care este dreapta si impartiala atunci cand este nevoita sa ia atitudine, ea este cea care m-a intampinat cu cuvinte frumoase, care m-au marcat atunci cand am pasit prima oara in aceasta gradina (cred ca si in cazul vostru a fost la fel ).
Pentru toata activitatea ta din acesti ani, Bica, iti multumim.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 18 Mai 2010, 20:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Aceasta saptamana am sa votez pentru doamna Bica. Mi se pare o prezenta constanta pe forum si de o amabilitate remarcabila. Te felicit pentru tot ceea ce esti, Bica!

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 18 Mai 2010, 21:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Saptamana asta votul meu merge catre Cristina Dosinescu. O persoana cu un suflet cald si plina de optimism. O indragostita de frumusetea goblenului si dornica de a-si mari colectia. Tot respectul din partea mea pentru tine.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania