|
Acum este 25 Iun 2026, 15:14
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Hanganu Andra - Sonia
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 17 Mai 2010, 10:58 |
|
Membru din: 01 Mai 2008, 20:41 Mesaje: 5341 Locatie: Braila Nume forum:1
|
|
Dani, felicitari pentru titlul de Gargarita saptamanii.
Rodica, mi-ai luat-o inainte. In aceasta saptamana votul meu merge tot catre Dani.
Pupici
_________________ Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt
|
|
| Sus |
|
 |
|
Lucia Marina
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 17 Mai 2010, 11:08 |
|
Membru din: 11 Mar 2006, 04:38 Mesaje: 346 Nume forum:1
|
|
Felicitari, Dani! Sunt incantata ca esti Gargarita saptamanii.
In aceasta saptamana, eu o propun pe Rodica (Olteanu). O legenda palpabila cand vorbim despre pasiunea pentru goblen. Prietena incrancenata (prietenii stiu de ce!) pentru prietenele gargarite. Model de bunica si mamica. Un cuvant dulce si la obiect pentru toate pasionatele de goblen din aceasta gradina.
_________________ Lucia - Gargarita-Eden
|
|
| Sus |
|
 |
|
olteanu rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 17 Mai 2010, 11:24 |
|
Membru din: 06 Noi 2005, 03:17 Mesaje: 1982 Locatie: Slatina Nume forum:1
|
|
Multumesc, Lucia ca te-ai gandit la mine. Cuvintele tale m-au impresionat. Nu fac altceva decat sa imi urmez pasiunea. Stiu ca toate aveti aceasta pasiune altfel nu ati fi aici. Va pup pe toate si va doresc tot ce va doriti sa se implineasca.
_________________ Rodica - Gargarita Raza-De-Soare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Balan Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 17 Mai 2010, 11:29 |
|
Membru din: 03 Apr 2006, 11:36 Mesaje: 3681 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Gargarite dragi, ma simt onorata sa port numele de Gargarita saptamanii. Este un titlu cu o semnificatie aparte pentru mine, la fel cum banuiesc ca a fost si pentru Anca.
Rodica, Sonia, va multumesc pentru voturile acestei saptamani. Consider ca intr-un concurs este foarte bine sa existe competitie, una constructiva, care sa ne ajute sa realizam poate mai mult decat stiam ca putem.
_________________ Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Perhinschi Anca
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 18 Mai 2010, 16:28 |
|
Membru din: 21 Apr 2008, 14:35 Mesaje: 3542 Nume forum:1
|
|
Dani, te felicit din toata inima, pentru ca este un un nume caruia ii faci si iti face onoare, de aceea in aceasta saptamana votul meu se indreapta catre tine, Dani Balan. Un vot meritat din plin, chiar daca compunerea nu este punctul tau forte si te bati mai usor cu cifrele, dar din ceea ce scri se vede sufletul tau curat si atat de frumos.
_________________ Anca - Gargarita Pacea-Armoniei
|
|
| Sus |
|
 |
|
Diana Bucur
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 18 Mai 2010, 18:38 |
|
Membru din: 18 Dec 2008, 06:28 Mesaje: 136 Nume forum:1
|
|
Anca si Dani, va felicit!
Este greu de definit si de ales, asa ca, in final, am hotarat ca votul meu sa maerga la Rodica. Bica, tu erai o alta nominalizata.
_________________ DianaB - O carte bună înlocuieşte o prietenie, o prietenie nu poate înlocui o carte.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Mona J
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 18 Mai 2010, 18:52 |
|
Membru din: 27 Oct 2005, 13:40 Mesaje: 2636 Nume forum:1
|
|
Votul meu, in aceasta saptamana merge catre Bica. O prezenta subtila, dar care se face simtita atunci cand este nevoie. Ea este cea care nu a abandonat forumul, chiar daca uneori sunt convinsa ca avea motive sa o faca, ea este cea care este dreapta si impartiala atunci cand este nevoita sa ia atitudine, ea este cea care m-a intampinat cu cuvinte frumoase, care m-au marcat atunci cand am pasit prima oara in aceasta gradina (cred ca si in cazul vostru a fost la fel ). Pentru toata activitatea ta din acesti ani, Bica, iti multumim.
_________________ Mona - Gargarita-Gingasie
|
|
| Sus |
|
 |
|
CHIVU DANA
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 18 Mai 2010, 20:24 |
|
Membru din: 23 Feb 2010, 21:34 Mesaje: 2128 Locatie: Morelia, Mexic Nume forum:1
|
|
Aceasta saptamana am sa votez pentru doamna Bica. Mi se pare o prezenta constanta pe forum si de o amabilitate remarcabila. Te felicit pentru tot ceea ce esti, Bica!
_________________ Gargarita-Leoaica tanara, iubirea
|
|
| Sus |
|
 |
|
Martin Carmen
|
Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Scris: 18 Mai 2010, 21:23 |
|
Membru din: 12 Iul 2005, 18:22 Mesaje: 1440 Locatie: Baia Mare Nume forum:1
|
|
Saptamana asta votul meu merge catre Cristina Dosinescu. O persoana cu un suflet cald si plina de optimism. O indragostita de frumusetea goblenului si dornica de a-si mari colectia. Tot respectul din partea mea pentru tine.
_________________ Gargarita-Implinire
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|