Acum este 24 Iun 2026, 12:53

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 05 Iul 2010, 13:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Multumesc mult, Deea. Recunosc ca m-ai surprins cu votul tau.
In aceasta saptamana votul meu merge spre Carmen Antoneac. Motivele: pasiunea pentru goblen si in special pentru motivele religioase, dorinta zilnica de a intra in gradina si de a lasa o urma a trecerii ei prin foarte multe topice.
Va pupa Rodi pe toate, spor la lucru si o zi minunata.
Felicitari, Karmen pentru titlul de Gargarita saptamanii.
Te imbratiseaza nasica.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii Iunie
MesajScris: 05 Iul 2010, 20:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Feb 2008, 22:17
Mesaje: 174
Nume forum:1
Felicitari, Karmen! Ma bucur pentru tine.
Eu o votez pe Clementina. Este o delicata si o finuta care seamana cu printesa Sissi, cusuta de ea. Este mereu in toate topicele, discreta, dar dand un imbold mereu. Lucreaza goblene grele, complexe. Este un model de bunicuta.

_________________
Sandra - Gargarita-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 05 Iul 2010, 21:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Sep 2007, 20:09
Mesaje: 173
Nume forum:1
Pupici, Clementina. Te votez si eu.

_________________
Gina - Gargarita-Super-Soferita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 06 Iul 2010, 12:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Mai 2009, 08:47
Mesaje: 1603
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Desi sunt noua pe aici (este prima data cand votez) votul meu merge in aceasta saptamana catre Ralu (Dragut). Imi plac indiciile ei din aceasta luna si felul in care modereaza acest concurs.
Pupici

_________________
Damiela - Gargarita-Zana-Margaretelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 06 Iul 2010, 12:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Multumesc mult pentru vot, Damiela.

Pupici

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 07 Iul 2010, 13:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Eu o votez pe Ralu, pentru faptul ca este o persoana care a facut multe surprize gagaritelor si pentru implicare ei in concursul acestei luni.
Va pup pe toate.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 07 Iul 2010, 13:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Eu o votez saptamana asta pe Rodica. Cu toate ca are o perioada mai aglomerata a continuat sa ne incante cu episoadele ei, dar si cu prezenta in Gradina Gargaritelor.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 07 Iul 2010, 13:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Multumesc mult, Maria. Mai reusesc si eu sa intru cand doarme Amir. Acum asta face si mamaia sta la calculator.
Va pup pe toate.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 07 Iul 2010, 13:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Nikoleta, multumesc mult pentru vot si pentru aprecieri.

Pupici

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 07 Iul 2010, 14:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Si eu o votez saptamana asta tot pe Ralu. Implicare maxima, prezenta 100%, tot ce vrei. I-as putea spune ''Gargarita Neobosita''.
Pupici.

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania