|
Acum este 24 Iun 2026, 20:18
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Marian Topala
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 04 Ian 2010, 10:43 |
|
Membru din: 16 Iun 2006, 14:04 Mesaje: 352 Nume forum:1
|
Pai, sa masuram botul! 
_________________ Marian - Gargarelul-Rasfatzat
|
|
| Sus |
|
 |
|
Adelina Felicia Agachi
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 05 Ian 2010, 11:00 |
|
Membru din: 22 Feb 2007, 20:48 Mesaje: 142 Nume forum:1
|
|
Am citit undeva ca nesimtirea si universul sunt infinite, dar universul nu-i sigur ca este infinit.
_________________ Felicia - Cu cat ne iubim mai mult prietenii, cu atat ii vom flata mai puţin.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Vasiliu Letitia
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 14 Ian 2010, 17:56 |
|
Membru din: 06 Iul 2005, 09:52 Mesaje: 1218 Locatie: Timisoara Nume forum:1
|
|
Mariane, imaginea spune cat o mie de cuvinte.
_________________ Letitia - Gargarita-Blue
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ramona Marculescu
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 14 Ian 2010, 20:38 |
|
Membru din: 13 Iul 2007, 17:00 Mesaje: 1075 Nume forum:1
|
|
Cornelia, de acord. Marian, ai marcat. Letitia are dreptate. Pupici dulci.
_________________ Ramona - Gargarita-cu-Suflet-de-Poet
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 14 Ian 2010, 22:34 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Salutare, dragele mele Gargarite. Am vazut titlul discutiei, am citit toate mesajele de la "'Nesimtire"' si am ramas perplexa. Cina v-a suparat? Exista cineva pe forum care sa-si permita badaranii? Chiar am ramas tablou cand am citit replicile. Va doresc din suflet un sfarsit de saptamana cat mai frumos.
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
LEONTE Elena - Iuliana
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 14 Ian 2010, 22:40 |
|
Membru din: 15 Ian 2006, 23:15 Mesaje: 3387 Locatie: Suceava Nume forum:1
|
|
Dina, am avut un intrus. Dar baietii nostri au stiut cum sa-l puna la punct si a zburat departe de gradina noastra. Sper ca nici nu se va mai intoarce.
Ninsoare de pupici
_________________ Iulia - Gargarita Iulie
Răcoarea serii peste fânul din car odihnesc stele...
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 14 Ian 2010, 22:43 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Interesant. Multumim baietilor si sper ca forumul acesta sa fie ferit de certuri si sa fie caracterizat de armonie.
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
Vasiliu Letitia
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 16 Ian 2010, 22:00 |
|
Membru din: 06 Iul 2005, 09:52 Mesaje: 1218 Locatie: Timisoara Nume forum:1
|
|
Eu nu cred ca a fost un intrus ci un om care in felul lui iubeste modelele acestei firme, dar are un mod mai incisiv de a spune ceea ce nu-i convine. Nu mi se pare corect sa alungi pe cineva din gradina ta, iar tu sa zbori nestingherita in gradina lui.
_________________ Letitia - Gargarita-Blue
|
|
| Sus |
|
 |
|
LEONTE Elena - Iuliana
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 16 Ian 2010, 22:54 |
|
Membru din: 15 Ian 2006, 23:15 Mesaje: 3387 Locatie: Suceava Nume forum:1
|
|
Leti, sa nu te superi pe mine, dar mie numai incisiv nu mi s-a parut modul in care a reactionat si la modul in care au vorbit baietii cu el si in felul in care i-a raspuns Monicai. Mie mi s-a parut badaranie nicidecum incisivitate. Dar asta este parerea mea. Cred ca, daca iubea modelele firmei si ar fi vrut sa ni se alature cu adevarat, nu ar fi avut o astfel de atitudine.
_________________ Iulia - Gargarita Iulie
Răcoarea serii peste fânul din car odihnesc stele...
|
|
| Sus |
|
 |
|
Vasiliu Letitia
|
Subiectul mesajului: Re: Nesimtirea Scris: 16 Ian 2010, 23:35 |
|
Membru din: 06 Iul 2005, 09:52 Mesaje: 1218 Locatie: Timisoara Nume forum:1
|
|
Daca ne recitim postarile vom ajunge la concluzia ca fiecare dintre noi avem momente de nesimtire fie ca recunoastem sau nu. Mie mi-a placut aceasta gradina a gargaritelor pentru ca nu existau conditionari, fiecare a adus ceva din sufletul sau si l-a spus asa cum s-a priceput. In functie de felul cum l-au perceput celelalte gargarite, a primit un nume. Unele gargarite chiar daca sunt de mult pe forum nu au, dar nu inseamna ca le iubim mai putin. Nu am dat pe nimeni afara, cel putin din cate stiu eu, dar au fost care au plecat din cauza, nu a celor noi veniti, ci a cuvintelor aruncate fara discernamant.
_________________ Letitia - Gargarita-Blue
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|