Cea mai frumoasa zi! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 Ieri am sarbatorit 10 zile de casnicie! Stiu ca va bufneste rasul, dar pentru noi a fost motiv de sarbatoare (daca mai avem nevoie de motive de sarbatoare!). Oricum sarbatorim in fiecare zi!
Replica: Am fost foarte fericiti, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 in acea zi si sper sa fim mereu!
Replica: Dupa ce am by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 spus "DA" in fata ofiterului de stare civila.
Replica: V-am spus by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 ca noi ne-am distrat?! Si inca cum...
Replica: As mai vrea o data. by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 Pentru ca pluteam in ziua aceea. Noroc cu fotografiile.
Replica: Am avut parte, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 si de sedinta foto... la care am fost veseli peste masura, cred.
Replica: Posterul cu noi by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 de la intrarea in restaurant.
Replica: Primul dans. by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009
Replica: La biserica, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 alaturi de nasi si de parintele care ne-a oficiat ceremonia.
Replica: Alaturi de nasii nostri! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2009 A fost cea mai frumoasa zi din viata mea. Doar aceea in care voi aduce pe lume un copil o poate detrona.
Replica: Adriana, by Oana Sandulesei (315 mesaje), la 22-07-2009 ai dreptate cand spui ca in ziua aceea parca plutesti, si noroc de fotografiile facute, si de filmare. Saptamanile trecute ma uitam si eu peste inregistrarea nuntii si nu imi vine sa cred ca noi am fost asa, ca am facut nunta, ca am fost mireasa, ca uite, maine-poimaine facem un an de casnicie, care a trecut nu stiu cand si cum.
Sa aveti casa de piatra si cand o sa aveti momente mai grele, sa-ti amintesti cat de fericita ai fost in ziua aceea si o sa vezi ca totul pare mai usor.
Cu drag,
Oana
Replica: Frumosi by olteanu rodica (1159 mesaje), la 22-07-2009 tare mai sunteti. Sa fiti sanatosi si sa va iubiti pana la adanci batraneti.
Casa de piatra!
Replica: Adriana, by Mona J (805 mesaje), la 22-07-2009 sunteti foarte frumosi. Se vede fericirea pe chipul vostru. Eu va doresc asa sa radiati de fericire toata viata!
Casa de piatra!
Replica: Inca o data Casa de Piatra! by cucos catalina (1635 mesaje), la 23-07-2009 Sa fii o Sotzie-Gargaritza demna de casnicia ta!
Foarte frumoase, fotografiile.
Replica: Adriana, by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 23-07-2009 frumoase si delicioase imaginile de la nunta voastra. Vazandu-le, s-a imprastiat fericirea pe care ati emanat-o, peste tot, prin casa noastra.
Casa de piatra, iti doresc, inca o data!
Replica: Casa de piatra, by Milos Cosmina Elena (688 mesaje), la 26-07-2009 fericire si sanatate, pana la adanci batraneti!
Replica: Casa de piatra, frumuseilor! by tanasa clementina (1372 mesaje), la 27-07-2009 Fericirea voastra sa dainuie pana la adanci batranete, alaturi de multi prunci !
Replica: Foarte frumoase, by Maria Nistor (5039 mesaje), la 28-07-2009 fotografiile doamna, Adriana Nicuta. Te-ai obisnuit cu noul nume?