Ce se poate face cu atele ramase de la goblenuri by Bica Nistor (1427 mesaje), la 13-09-2009
Replica: Si o by Enache Mihaela-Ema (367 mesaje) la 13-09-2009 idee: ce se poate face cu atele ramase de la goblenuri.
Replica: Felicitari, Ema, by Bica Nistor (1427 mesaje), la 13-09-2009 pentru ingeniozitate.
Replica: Felicitari Ema! by Calinescu Ramona Nicoleta (983 mesaje), la 13-09-2009 Ai mare dreptate, atele pot fi folositoare!
Replica: Ambitia mea, by Enache Mihaela-Ema (383 mesaje), la 13-09-2009 este sa fac o cuvertura cu acest model. Dar cred ca se pot gasi multe modele frumoase de lucrat cu croseta.
Replica: Ema, by Stefanescu Elena (2780 mesaje), la 13-09-2009 felicitari pentru ingeniozitate, sa stii ca uneori si eu ma gandesc ce as putea face cu atele ramase.
Replica: Mi-ar placea si mie by Mona J (805 mesaje), la 13-09-2009 sa am asa o cuvertura, dar din pacate nu stiu sa crosetez. Ema, eu zic sa profiti de idee si sa ai cuvertura ta colorata si, sunt sigura, plina de farmec si originalitate. Poate ne mai arati si noua din cand in cand in ce stadiu esti.
Replica: Buna idee. by olteanu rodica (1159 mesaje), la 14-09-2009 Anul trecut am crosetat o paturica cu care l-a scos fata pe Amiras din spital. Am sa tin cont de idee si la viitorul nepot sau nepoata o sa pun in functiune croseta cu atele ramase de la goblenurile lucrate.