Acum este 27 Iun 2026, 10:56

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ce se poate face cu atele ramase de la goblenuri
MesajScris: 23 Oct 2009, 17:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Mai 2009, 07:46
Mesaje: 448
Nume forum:1
Ce se poate face cu atele ramase de la goblenuri by Bica Nistor (1427 mesaje), la 13-09-2009

Replica: Si o by Enache Mihaela-Ema (367 mesaje) la 13-09-2009

idee: ce se poate face cu atele ramase de la goblenuri.



Replica: Felicitari, Ema, by Bica Nistor (1427 mesaje), la 13-09-2009

pentru ingeniozitate.

Replica: Felicitari Ema! by Calinescu Ramona Nicoleta (983 mesaje), la 13-09-2009


Ai mare dreptate, atele pot fi folositoare!


Replica: Ambitia mea, by Enache Mihaela-Ema (383 mesaje), la 13-09-2009

este sa fac o cuvertura cu acest model. Dar cred ca se pot gasi multe modele frumoase de lucrat cu croseta.

Replica: Ema, by Stefanescu Elena (2780 mesaje), la 13-09-2009


felicitari pentru ingeniozitate, sa stii ca uneori si eu ma gandesc ce as putea face cu atele ramase.

Replica: Mi-ar placea si mie by Mona J (805 mesaje), la 13-09-2009

sa am asa o cuvertura, dar din pacate nu stiu sa crosetez. Ema, eu zic sa profiti de idee si sa ai cuvertura ta colorata si, sunt sigura, plina de farmec si originalitate. Poate ne mai arati si noua din cand in cand in ce stadiu esti.

Replica: Buna idee. by olteanu rodica (1159 mesaje), la 14-09-2009

Anul trecut am crosetat o paturica cu care l-a scos fata pe Amiras din spital. Am sa tin cont de idee si la viitorul nepot sau nepoata o sa pun in functiune croseta cu atele ramase de la goblenurile lucrate.

_________________
Ema - Gargarita Trandafir


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ce se poate face cu atele ramase de la goblenuri
MesajScris: 06 Noi 2009, 10:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ema, este gata cuvertura?

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania