Acum este 27 Iun 2026, 09:16

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Unde sa postez goblenuri spre vanzare?
MesajScris: 01 Iul 2009, 13:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Replica: Bine ai venit, Oana, by Maria Nistor (4918 mesaje), la 06-11-2008
Unde sa postez goblenuri spre vanzare?, by paulescu oana (1 mesaje), la 06-11-2008
Buna, am si eu o rugaminte. Am cusut cateva modele si as vrea sa le expun spre a fi vandute. Trebuie sa-mi platesc scoala si nu am cu ce. De aceea ma vad nevoita sa le vand. Cum trebuie sa procedez?
Va las si adresa de e-mail, poate imi dti un sfat in scris (mailto:oana_paulescu@yahoo.com).
Va multumesc mult.


Sper sa fi cu noi in timpul tau liber. Trebuie sa postezi imaginea cu goblenele tale la Modele lucrate(http://www.rogoblen.ro/produselucrate.jsp), cu conditia sa fie modele de la aceasta firma.
Iti urez succes la vanzarea modelelor tale.

Replica: Bine ai venit, Oana! by Frunza Nicoleta (3212 mesaje), la 06-11-2008
Sper sa mai stai in compania noastra.

Replica: Cumulare topic, by Admin TTT (3888 mesaje), la 22-04-2009
Nelamurire, by Catana Gabriel Ion (1 mesaje), la 22-04-2009
Am lucrate cateva goblene pe care vreau sa le public pe acest site pentru a le putea vinde. Cum se procedeaza?

Replica: Gabriel, by Olariu Ioana (68 mesaje), la 22-04-2009
Doar daca sunt goblene de la TTT le poti posta pe acest site.
Cum? Pe pagina principala a siteului, dai click pe Modele lucrate, apoi pe publica modelul tau; mai departe o sa-ti apara campuri in care trebuie sa descrii goblenul, dupa dai click pe Publica modelul! Cam asta trebuie sa faci, sper sa fi fost de ajutor!
O zi placuta!

Replica: Cumulare, by Admin TTT (3888 mesaje), la 22-04-2009
Replica: Ioana, by Catana Gabriel Ion (2 mesaje) , la 22-04-2009
faza este ca sora mea vrea sa faca lucrul acesta, dar nu are acces la internet si nici nu cred ca s-ar descurca, asa ca eu am facut contul pentru a o ajuta pe ea. Am intrebat-o si mi-a zis ca goblenele le-a luat de la Rogoblen; a sunat si au venit prin posta.
Daca ma mai poti ajuta cu vreun sfat, ar fi bine venit.
Am observat acum cum trebuie sa publici modelul.
Multumesc frumos.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreau sa vand goblenuri lucrate
MesajScris: 08 Feb 2011, 13:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2011, 13:33
Mesaje: 1
am incercat sa intru sa intru pe acel site sa postez si spune ca nu exista...
ma puteti ajuta??


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreau sa vand goblenuri lucrate
MesajScris: 08 Feb 2011, 14:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2008, 21:18
Mesaje: 1171
Nume forum:1
Nu am inteles la ce te referi, dar sa stii ca noi pe forum nu vindem goblene. Incearca la firma (v. butonul Contact de pe site).
Si, pe viitor, daca mai scrii, te rog sa observi cum scriem noi (majuscula la inceput de propozitie, fara puncte de suspensie, etc.).
Succes in ceea ce ti-ai propus.

_________________
Jeni - Gargarita dintre Astre


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania