Acum este 25 Iun 2026, 05:52

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Mar 2011, 09:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Alexa, Anca, sa va traiasca printesele si sa va bucurati de ele!
Vin si eu cu fotografii noi-noute. Incercam din rasputeri sa ne obisnuim cu codite.
Ralu, Iri face la olita de la un anisor. Mai exact, de pe 30 decembrie 2010. Este tare incantata de olita ei.



Iri papa paca sau popa (in traducere libera, portocala).






_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Mar 2011, 23:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2010, 22:28
Mesaje: 988
Locatie: Spania
Nume forum:1
Lori, felicitari pentru Irina ca ai obisnuit-o la olita, la fel si ca mananca portocale, au multa vitamina C. Nici Ariana nu-si lasa coditele, nu mai stiu ce sa fac cu ea cu vomitatul, vomita dupa fiecare mancare, isi provoaca singura.
Pupici de la Ariana pentru Irina.
Alexa, este asa de draguta Sarah. Sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea si de Tony.

_________________
Gargarita-Frumusetea-Zorilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 16 Mar 2011, 01:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Alexa, cat de mare a crescut Sarah si cat de frumoasa se face pe zi ce trece! Se vede ca timpul nu sta in loc.

Lori, nici tu nu esti mai prejos, deja ai o mica domnisoara. Lasam deoparte olita sau asta vrea sa insemne ca este o mica domnisoara? Cu olita sau fara, este o dulce. Si acest episod imi aduce aminte de aceleasi momente pentru Claudia mea, care pentru prima data cand am pus-o pe olita a sarit ca un arc si striga cat o tinea gura. Atunci am incercat alta strategie, am lasat-o fara pempers si cand a facut pe ea, era in fata casei la bunici si se uita la puiuti, ca-i era frica sa se joace cu ei si cand a inceput, nu sa strige, ci sa urle, am sarit toti ca arsi din casa. Asta s-a intamplat de cateva ori si dupa s-a obisnuit.

Mamicilor, sa va bucurati mereu de fiecare moment din vietile minunile voastre pentru ca fiecare lucru isi are timpul lui si cu aceste clipe nu ne mai intalnim.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 16 Mar 2011, 20:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Ancuta, ma bucur pentru tine si printesa ta. Se vede ca esti o mama excelenta, acest lucru se reflecteaza oricand in calitatea copiilor, in faptul ca acestia sunt responsabili, cuminti etc. Este superba poza pe care ne-ai trimis-o. Iti multumesc de asemenea pentru randurile tale, asa e, trebuie sa profitam si sa ne bucuram de orice moment in viata copiilor nostri.
Alexa, ai o papusica pe post de bebelus! Este dulcica foc! Te pup.
Lori, e uimitor cat de repede a mers la olita fetita ta. Si eu i-am invatat pe ai mei inainte de doi ani, dar la un an, mi se pare record!

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 17 Mar 2011, 08:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Anca, ai o domnisoara foarte frumoasa. Sa-ti aduca numai bucurii.
Lori, ce dulce este Irinuca. Sa creasca mare si sa fie cuminte, ca frumoasa e.
Alexa, printesa ta m-a fermecat. Ii pup manutele si nasucul.
Sa va traiasca minunile.
Va imbratisez pe toate.
Pupici.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 19 Mar 2011, 08:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
M-am gandit sa va arat cum se mananca pufarinele sau orezul expandat, in timp ce urmaresti spoturi publicitare.



Si din ciclul: Ce traznai mai face irina mea!




_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 19 Mar 2011, 09:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Lori, este simpatica tare si vesela, Irinuca ta. Imi plac la nebunie ciorapeii cu degetute, imi inchipui ca si ei.
Pup-o mult si apasat din partea mea.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ralu, muschetarul tau e super.
Lori, ai o adevarata printesa.
Alexa, m-am topit toata la vederea ingerasului.
Ria, Ariana este o dulceata de fetita.
Claudita ta, Anca, ce mai, este domnisoara mare de acum.
Astazi s-a tinut o activitate la casa memoriala George Toparceanu, cu ocazia implinirii celor 125 de ani de la nasterea poetului. Am participat si noi cu o poezie si va aduc si dovezi.


_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ioana, sa stii ca se deosebeste bine chipesul tau baiat de restul copiilor. Cu dragostea, cum mai sta?
Va pup, cu drag.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Si pentru ca am avut un sfarsit de saptamana plin de evenimente, Mihaita a cazut ca un erou cand am ajuns acasa.
Va pup pe toate.


_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania