Acum este 25 Iun 2026, 05:58

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Ioana, ce frumos este flacaul tau cand doarme. Multi pupici pentru el, sa creasca mare si sanatos.
Te imbratisez, draga mea.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Dupa ce o luna de desenat electrocardiograme, Dario a reusit sa faca si primele desene, cu sens:





Inca mai lucram la facut cercurile mai bine. Astazi am reusit sa facem si parul si urechile, doar ca verisoara Sara a fost mai rapida la desenat pe deasupra si nu am reusit sa facem fotografia la timp.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ralu, saru-mana de aprecieri. Mihaita astazi a fost singurul baiat participant de la ei din grupa. A avut de spus "Leul deghizat" si a facut un adevarat spectacol. La un moment dat, inainte sa inceapa toata treaba, era in mijlocul fetelor, care il dragaleau care mai de care, tragand de el in toate partile. Karla, zgatia cu sarafan lila, i-a declarat senina ca est frumos, dorind sa-i dea si un pupic, refuzat mai mult sau mai putin elegant de curtatul june (aceste ultime detalii le stiu de la tatal pruncului, care a fost confidentul de incredere de data aceasta). Asa ca viata este frumoasa la 4 ani, dragostea este la fel, iar mama pruncului se gandeste cu jale la anii ce vor urma.
Pupici.

_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 20 Mar 2011, 20:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Ralu ce haioase sunt desenele. Esti o mama model, petrecandu-ti tot timpul cu Dario, aratandu-i si explicandu-i.
Va pup si va imbratisez.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 25 Mar 2011, 19:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Va era dor de Irinuca mea care face numai traznai?
A invatat sa bea cu caga (cana pe limba ei) si este tare incantata. Cea mai mare placere a ei este sa bem cafeaua amandoua dimineata: baga un degetel in cafea, apoi linge lingurita cu care am amestecat eu. La pranz, cand beau ciocolata calda, ea linge cana. Si, iata ce iese!






_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 25 Mar 2011, 19:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Va invitam si la un pic de muzica.






_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Mar 2011, 15:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2010, 22:28
Mesaje: 988
Locatie: Spania
Nume forum:1
Ioana, ai fecior mare, te poti mandri cu el.
Este tare scumpa Irinuca. Ma bucur ca incearca sa guste din toate, pentru Ariana cafeaua, coca cola este caca.
Va arat si eu o scolarita cu ghiozdanel (inca suntem la cresa).



La noi au inflorit papadiile.



Si una pentru mami.



Va trimitem multi pupici.

_________________
Gargarita-Frumusetea-Zorilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Mar 2011, 15:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Dragele mele sa va traiasca puiutii. Pupici dulci pentru ei.

Acum va prezint si eu ingerasii lui mamaie.
Sarah-Maria si Tony la plimbarea de duminica seara.



Eduard-Ionut, baietelul fratelui meu.


_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 29 Mar 2011, 15:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Dragi gargarite, puteti sa va suparati pe mine, dar nu ma pot limita sa pupacesc doar manutele printilor si printeselor voastre. Sunt toti asa de frumosi!
Pup dulce pe obrajori, Irinuca, Mihaita, Dario (tie si manutele care au inceput sa deseneze), Ariana, Tony, Sarah si Eduard-Ionut.
Sa va aduca mereu aceleasi bucurii si sa fie mereu sanatosi.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 03 Apr 2011, 18:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Fetelor, frumosi copii avem. Sa ne traiasca si sa ne bucuram de ei!
Irina mea nu mai vrea sa o ajuti cand papa si vrea sa manance singura. Priviti cum a mancat Iri iaurtul (acum vreo 20 de minute).







P.S. Ria, Iri doar se joaca putin cu cana dupa ce beau eu ciocolata calda. Ea nu serveste asa ceva. Doar ii place sa se implice in ritualul cafelei de dimineata. Nici eu nu sunt de acord cu cacao la varsta ei. Si ciocolata pentru copii o primeste cu portia. Cola nici eu nu mai beau de multa vreme. Chiar ca este caca. Ma doare rau stomacul de la ea.

_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania