Acum este 25 Iun 2026, 00:21

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 723 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 73  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 03:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Raluca, ce dor imi era sa lucrez haotic.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 07:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Rodica, am ramas ca la dentist. AI avut un spor fantastic si ne-ai facut o surpriza deosebita. Nadejda este foarte frumoasa, o adevarata printesa.
Raluca, cu stilul tau haotic m-ai facut sa nu stiu care colt al goblenului sa-l admir. Culorile sunt deosebite.
Cosmina, nu mai este mult si apar pletele frumoasei tale domnisoare.
Lauras, frumos model ti-ai ales pentru provocare.
Lenuta, se vede ca norii tai sunt pasnici.
Onuta, m-a imbatat mirosul trandafirilor.
Alexa, frumos tare se contureaza modelul tau.
Oana, m-a incalzit verdele pe care l-ai pictat cu acul.
Elena, ma bucur ca reusesti sa-ti faci timp si pentru goblen. Si, cu o ata, doua, trei nu va dura mult si il vom vedea la colectie.
Veve, imi place tare mult modelul pe care l-ai inceput si va fi placut sa-l vad cum creste, culoare dupa culoare.

Va urez motorase la ac si promit ca vin si eu cu un mic episod la sfarsitul saptamanii.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 08:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Apr 2005, 17:40
Mesaje: 116
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Rodica, tu o pictezi pe Nadejda sau o cosi? Daca nu as fi vazut firul pe panza te-as fi banuit ca ai luat pensula si culorile ca sa o pictezi pe Nadejda.

_________________
Rodimar - Gargarita-Dragoste-de-Toamna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 09:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Rodica, desi stiam chipul Nadejdei tot nu ma pot abtine si spun: wow!

Cu acest model deosebit mai adaugi o fetita familiei tale!

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 13:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Rodica, m-ai lasat ca la dentist. Woww!

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 18:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Mar 2009, 15:22
Mesaje: 260
Locatie: In nori
Gargaritelor aveti un spor...
Incerc sa tin si eu pasul cu voi, astazi inca o ata, doua, trei.
O seara linistita.
Aaaa! Pana luni, pauza de la goblenat. Maine, dupa cursa plec acasa. Ma asteapta Picu` sa mai facem niste nazbatii.


_________________
Elena - Gargarita-din–Nori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 21:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Sep 2007, 07:10
Mesaje: 817
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, dupa lupte seculare, care au durat aproape doua saptamani, vin si eu cu un pas la Sfantul Petru:


_________________
Victory - Gargarita-Soare-n-Suflet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 21:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Victory, un pas? Tu vii cu aproape tot goblenul terminat!

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 22:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Dosinescu Cristina scrie:
Victory, un pas? Tu vi cu aproape tot goblenul terminat!
Sunt de acord cu Cristina. Esti harnicuta.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Provocare 'Dar din dar'
MesajScris: 26 Noi 2009, 22:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Rodica, este deosebit de frumoasa printesa ta. M-ai lasat cu gura cascata cand am vazut cat de mult ai lucrat. Inca doua trei episoade si este gata.
Victorita, tu daca nu postai saptamana aceasta veneai cu iconita direct la colectie.
Felicitari, sunteti niste harnicute.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 723 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 73  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania