|
Acum este 27 Iun 2026, 10:07
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
fotu crystyna
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebanele mele - goblenuri lucrate de Marieta Scris: 10 Apr 2011, 16:57 |
|
Membru din: 17 Mar 2010, 21:34 Mesaje: 5
|
|
Felicitari Marieta pentru intreaga colectie. Mult spor in continuare. Pupici.
| Ultima oara modificat de Admin pe 10 Apr 2011, 17:29, modificat 1 data in total. |
| Corectat. A se citi Raportul (click pe scrisul rosu). |
|
|
| Sus |
|
 |
|
RASA MARIA
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebanele mele - goblenuri lucrate de Marieta Scris: 11 Apr 2011, 07:19 |
|
Membru din: 08 Mar 2008, 18:55 Mesaje: 2434 Nume forum:1
|
|
Dragele mele, va multumesc pentru vizita si felicitari. Si eu va doresc spor la lucru si numai bine.
_________________ Marieta - Gargarita-Ikebana-Gingasa
|
|
| Sus |
|
 |
|
Neacsu Alina-Mihaela
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebanele mele - goblenuri lucrate de Marieta Scris: 11 Apr 2011, 08:50 |
|
Membru din: 22 Apr 2008, 10:13 Mesaje: 2656 Locatie: Pitesti - Arges Nume forum:1
|
|
Marieta, felicitari pentru ikebane. Toate sunt foarte frumoase. Te imbratisez cu drag.
_________________ AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ifrim Andreea Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Ikebanele mele - goblenuri lucrate de Marieta Scris: 11 Apr 2011, 09:07 |
|
Membru din: 08 Feb 2010, 09:45 Mesaje: 3167 Locatie: Ischia - Italia Nume forum:1
|
|
Felicitari, Marieta, pentru ikebanele tale. Pupici si mult spor la urmatorul goblen.
_________________ Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|