Acum este 24 Iun 2026, 18:15

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 09 Ian 2011, 17:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Nu am mai intrat in colectia ta pana acum si ma bucur ca am putut acum.
A iesit foarte frumos Aripi de fluture. Il am si eu in colectie si sper ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa-i vina hainuta.
Iti doresc sanatate si multe bucurii si poate ne mai incanti cu alte minuni lucrate de tine.
Pupici.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 09 Ian 2011, 18:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2009, 11:12
Mesaje: 632
Nume forum:1
Ionela, prioritatea mea este sa nu imi pierd serviciul. Din acest motiv, a fost si este nevoie sa invat tot timpul. Seara, in loc sa stau cu goblenul in mana (asa cum m-ar trage inima), verific si exersez tot ce stiu ca as avea nevoie in saptamana viitoare la servici.
Imi doresc sa nu raman fara venit pentru ca parte din el merge pe medicatie (am o problema de sanatate) si visez la anii de pensie cand voi sta cu voi prin gradina noastra si voi coase goblen.
Din pacate, acestea sunt prioritatile mele, acum, dar nu ma plang. Multumesc Cerului ca am puterea de a invata la anii mei, ca sunt apreciata pentru ceea ce fac si ca am o sursa de venit sigura.
Recunosc, din ce ai scris, bucuria pe care o simteam si eu la finalizarea fiecarei bijuterii. Cand eram nervoasa coseam fondul.
Pupici si multe imbratisari pentru tine.

Deea, nici restul goblenurilor mele nu au hainuta. Am amanat pentru ca tot strang bani ca sa fac o curatenie generala in apartament (cu schimbare de mobilier) si abia atunci as putea sa aleg ceva, arominzat si cu interiorul.
Multa sanatate si la cat mai multe goblenuri!

_________________
Adela - Gargarita-Vis-de-floare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 09 Ian 2011, 18:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Adela, iti doresc multa sanatate, caci in sanatate si cu putere de la Dumnezeu, le facem pe toate.

Pupici.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 09 Ian 2011, 20:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2009, 11:12
Mesaje: 632
Nume forum:1
Ralu, asa sa fie si la tine si in casa ta.
Mii de pupici pentru Dario.

_________________
Adela - Gargarita-Vis-de-floare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 23 Apr 2011, 11:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 23 Apr 2011, 11:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Paste fericit alaturi de cei dragi!


_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 26 Apr 2011, 16:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 19 Iul 2011, 18:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iul 2005, 09:52
Mesaje: 1218
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Nu stiu ce te-a suparat asa de tare de nu te-am mai vazut pe forum, dar, daca treci pe aici, as vrea sa stii ca cineva se gandeste la tine.

_________________
Letitia - Gargarita-Blue


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 22 Iul 2011, 12:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2009, 11:12
Mesaje: 632
Nume forum:1
Elisabeta, Alina si Ovidia, va multumesc pentru urarile de Paste.
Imi pare rau ca nu am mai intrat in gradina de pe atunci, dar am avut o problema grava de sanatate, am fost spitalizata, apoi am in convalescenta si pana acum in recuperare. A fost o perioada cumplita pentru mine. Multumesc Domnului ca acum sunt mai bine si pot merge neajutata de nimeni.
Letitia, abia am reinceput serviciul si, din pacate, am mult de lucru la servici, dar si acasa unde invat pentru trainingurile la care am fost inscrisa automat de firma la care lucrez.
Iti multumesc de grija si iti doresc sa fii sanatoasa.

Elisabeta, Alina Ovidia si Letitia, pentru voi toate:


_________________
Adela - Gargarita-Vis-de-floare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Adela
MesajScris: 22 Iul 2011, 17:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2010, 22:24
Mesaje: 352
Locatie: Piatra-Neamt
Nume forum:1
Felicitari si spor la lucru!

_________________
Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci atunci când greşesc.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania