Acum este 25 Iun 2026, 08:50

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 05 Mai 2011, 09:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Mi se pare normal. Si mie la varsta mea imi place mai mult cu rolele. Hi, hi, hi! (vorba Onutei).

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 05 Mai 2011, 12:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Dani, felicitari pentru noul membru al familiei. Iar scumpica ta cu ochii albastri este deja domnisoara de acum.
Ria ma bucur ca Ariana este mai bine.
Lenuta, puiul tau este cavaler de acum. Ce mare si frumos s-a facut de cand nu l-am mai vazut.
RamonAli ce grasunel este David. Iar Robi a crescut tare mult.
Dragele mele, pupici dulci pentru comorile voastre.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 06 Mai 2011, 08:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Fetelor, sa va traiasca pruncii si noi sa fim sanatoase sa ii putem creste.
Ria, ce reusita! O sa invete ea sa spuna cand vrea la WC. Mai noi, la noi, Irina se distreaza pacalindu-ne. Ne spune ca vrea pis sau ca-ca, se agita sa se dezbrace ea, o asezam pe olita si incepe sa rada. Ce-o fi in mintea ei: Iar v-am fraierit, blegilor!!
Chestia este ca, o data nu am crezut-o si chiar a facut treaba mare. Am cam patit ca in Petrica si lupul.
Ei, si pentru ca am ramas restanta la fotografiicu I-nii(asta insemnand Irina pe limba ei), va aduc si eu fotografii cu Irina mancand ba-be (boabe, adica pufarine sau orez expandat) si fotografii de la luatul motului.





Am uitat sa va explic de ce sunt pufarinele imprastiate. Pentru ca Irinei ii place sa faca ploaie cu ele. Ia cu pumnisorii, ridica deasupra capului si le da drumul spunand: po po po! (ploua, ploua, ploua).



Iri, cu mama, nana si nanu. Tat-sau era fotograful amator.



Am uitat sa va spun. Intrebati-ma ce a ales Iri de pe tava?
Pai, toata tava! Ce sa se complice doar cu cate un obiect?!

_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 08 Mai 2011, 21:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ria, noi inca nu am inceput operatiunea olita caci suntem la perioada la care se raspunde cu "nu" la orice. Mai astept cred luna aceasta si pe urma sper ca va fi mai bine.
Lori, ma bucur sa te revad si pupaceste-o bine pe Irinuca.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 09 Mai 2011, 08:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Nico, multumesc. Pupici lui Alexandru.
Ria, printesa ta m-a fermecat. Sa-ti traiasca!
Lenuta, ai un barbat in toata regula. Sa fie sanatos!
Ralu, multumesc. Sunt intradevar o mamica implinita, mai ales ca am trecut prin multe suferinte pana sa vina David. Pupici pentru Dario.
Alexa, multumesc si tie. David este grasunel pentru ca este un pofticios. Nu refuza nimic la masa. Robi este mana mea dreapta in cresterea lui David. Cum tati este la lucru, Robi ma ajuta foarte mult dupa ce isi termina temele. Se inteleg foarte bine si se iubesc foarte mult. Sper sa fie asa si cand vor creste. Pupici lui Sarah si Tony. Mult succes la Olimpiada.
Lori, Irinuca este o dulce. Pupici.

Va pupa,

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 13 Mai 2011, 23:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Feb 2009, 08:25
Mesaje: 440
Locatie: Moreni, Dambovita
Nume forum:1
Iata ca reusesc sa va arat si eu comorile mele.
Pupici tuturor mamicilor.


_________________
Lenus - Gargarita-Ingerul-de-langa-noi


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 13 Mai 2011, 23:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2010, 22:28
Mesaje: 988
Locatie: Spania
Nume forum:1
Lenus, frumoase comori ne arati. Sunt incantata sa le cunosc pe printesele tale.
Multi pupici pe obrajorii lor dolofani.

_________________
Gargarita-Frumusetea-Zorilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 14 Mai 2011, 06:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Lenus sa iti traiasca comorile.
Pupici dulci pentru toata lumea.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 14 Mai 2011, 08:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Lenus, multa sanatate printeselor tale si voi sa intineriti alaturi de ele.
Te pup.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Mai 2011, 11:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Si din capitolul pozele se fac cand se apuca, oare cine a fost mai smecher?


_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania