Acum este 28 Iun 2026, 18:33

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 02 Oct 2011, 22:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Aripioare la ac, Onuta!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 03 Oct 2011, 14:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Nadina, Alina, Adelina, Rralluca, Nico, va multumesc pentru vizita si urari.
Sunt optimista, doar ca nu este de ajuns. Mai este nevoie si de timp. Dar, usor, usor duc eu la capat si visul meu.

Va pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 03 Oct 2011, 15:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Onuta, asta-i partea cea mai frumoasa la tine, ca esti mereu optimista. Lasa ca-i vine si basmului tau timpul cand vei spune sfarsit, dar toate la timpul lor, nu?

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 07 Oct 2011, 07:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Onuta, toamna ta este unul din preferatele mele. Iti doresc mult succes.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 08 Oct 2011, 04:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Este superb basmul tau si imi place mult si cum ai deschis topicul, cu niste versuri.

Se vede ca este tare dificil, numai bun pentru puterile tale, dragalaso, mai ales ca ai atitudinea de care e nevoie in aceste cazuri. Nu am reusit sa trec peste toate paginile, desi am rasfoit cateva bune, il cosi cumva pe culori?

Iti doresc in continuare mult succes si sa-l lucrezi cu placere.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Oct 2011, 19:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Onuta, ma ia durerea de cap numai cand ma uit la ce ai facut. Este cu adevarat o provocare, de frumusete nici nu mai zic.
Spor la acusor.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 12 Oct 2011, 07:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Va multumesc pentru vizita, dragele mele.
Anca, iti multumesc. Ma intreb - daca mi-ar lipsi optimismul ce s-ar alege de visul meu?.
Stefania, multumesc. Frumoasa toamna ai adus in acest topic.
Danuta, versurile au venit pe moment si nu stiu cat de bine sunt gandite. Ma bucur ca iti place. La inceput am lucrat pe diagrame (rama nu imi permitea sa lucrez pe culori), dar acum, din ce a mai ramas, incerc sa pun culoare pe culoare.
Alia, cum am mai spus, pe mine nu ma mai sperie dificultatea. Ba mai mult, acum nici nu as mai spune ca e un model extrem. Hi! Hi! Hi!
Sper sa reusesc saptamana aceasta sa mai aduc un episod mic.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 12 Oct 2011, 08:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Mai repede decat ma asteptam, vin cu o noua culoare finalizata.
Sper sa va placa.

Episod 38:



Cu drag,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 13 Oct 2011, 04:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Este superb noul episod. Si felicitari pentru inspiratia de compune versuri. Si mie imi placea sa fac asa ceva.
Te pup.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 13 Oct 2011, 08:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Superb, Onuta!
Iti doresc mult spor si timp liber, sa poti finaliza in curand toamna ta de basm.
Te pup.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania