Acum este 25 Iun 2026, 14:48

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 131 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 02 Oct 2011, 10:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Multumesc de invitatie, Bia. Voi tine cont de ea, desi sunt convinsa ca pana ma voi hotara eu sa-l incep, tu il vei termina cu siguranta.
Pupici.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 19:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Vin cu cateva episoade.
Sper sa va placa.
Episodul 8:



Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 19:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Episodul 9:



Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 19:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Episodul 10:



Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 19:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Episodul 11:



Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 19:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Episodul 12:



Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 20:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Gheisa este superba. Acest plan apropiat mi-a dat posibilitatea sa inteleg mai bine profunzimea si frumusetea modelului. Aripioare la ac, Bia!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 06 Oct 2011, 23:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Cotoranu Nicoleta scrie:
Gheisa este superba. Acest plan apropiat mi-a dat posibilitatea sa inteleg mai bine profunzimea si frumusetea modelului. Aripioare la ac, Bia!
Bia, sustin cuvintele lui Nico 100%. Felicitari pentru frumusetea cu care il prezinti. Ultimele episoade arata delicatetea si frumusetea gheisei tale.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 07 Oct 2011, 15:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Multumesc fetelor.
Sa aveti mult spor si ochisori sanatosi!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 13 Oct 2011, 20:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Episod de siguranta luna octombrie:



Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 131 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania