Acum este 28 Iun 2026, 15:44

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 05 Noi 2011, 18:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Onuta, este splendida povestea ta de toamna, iar culorile sunt de vis. Mi-ar placea sa ma pot plimba pe acea alee printre tufele imparfumate ale florilor.
Mult spor iti doresc.
Pupici.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 05 Noi 2011, 19:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Alina, multumesc. Este un vis, un vis ce mi-ar placea sa se transforme in realitate.
Nadina, dupa ce voi termina basmul, va voi invita pe toate in noua casuta.
Adelina, Ovidia, va multumesc.
Anca, asa este. Insa mai este ceva pana la finalizare. Nu-i bai, ii dau eu de capat si atunci sa vezi bucurie. Hi! Hi! Hi!
Rodi, draga mea, ce avatar frumos ai! Iti multumesc pentru vizita si urari. Daca il urmaresti si cu interes, inseamna ca ti-l doresti si tu?
Ralu, casuta are si etaj, gradina pare a fi marisoara, deci avem loc.
Nico, multumesc. Eu nu ma mai satur sa il privesc.
Dina, daca ai sti cat am visat si eu!
Georgia, nici nu stii cat ma bucur sa vad ca un serial de-al meu influenteaza alegerea voastra. Te astept cu serialul.
Tina, multumesc.
Eli, se pare ca visare este cuvantul ce caracterizeaza acest model. Iti multumesc.
Va pup si sper sa aduc repede, repede noi episoade.

Cu drag,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 05 Noi 2011, 23:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Onuta, sa ai spor din plin si ochisori buni.
Mi-ar place sa poposesc nitel si in gradina din basmul tau.
Te pup.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Noi 2011, 09:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Ce epioade frumoase ne aduci mereu, draga mea. Atat de pline de culoare si atat de frumos lucrate. Felicitari si mult spor in continuare. Pupici.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Noi 2011, 09:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Rralluca, Lena, va multumesc pentru vizita si urari.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Noi 2011, 20:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Il doresc din tot sufletul. In acest moment sunt cam stangace in lucru.
iti trebuie ceva experienta pentru a duce la final un astfel de model. Este unul din preferatele mele.
Pupici.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 07 Noi 2011, 16:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Onuta, toamna incepe sa-si spuna cuvantul in goblenul tau. Este din ce in ce mai vizibila si mai frumoasa.
Spor pe mai departe.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 09 Noi 2011, 15:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Rodi, experienta o acumulezi pe parcurs, asa ca mult spor si succes iti doresc.
Alia, am observat ca toamna din basmul meu isi spune cuvantul in acelasi ton cu toamna de afara.
Va mai aduc un episod micut.

Episod 44:



Cu drag,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 09 Noi 2011, 16:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Onuta, ma bucur sa vad un nou episod, chiar daca este micut, insa putin cu putin se umple panza. Ma bucur ca mi-am delectat privirea si mi-am bucurat sufletul cu un asemenea episod. Insa eu tot sunt de parere ca este un model extrem de dificil, poate si lipsa mea de experienta isi spune cuvantul. Ma bucur tare mult ca fac parte din aceasta comunitate, am avut atat de multe de invatat de la voi. Te pup si astept un nou episod!

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 09 Noi 2011, 16:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Onuta, te invidiez pentru un model asa frumos. Desigur, in sensul bun.
Te pup si iti doresc tot sporul din lume pentru a finaliza basmul.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania